Presunúť na hlavný obsah

Žena musí byť ako chameleón: Tvrdí Kendall Jenner, ak chcete muža zaujať dlhšie, ako len na jednu noc

Zahraničné celebrity

Muži milujú tajomné ženy a také, s ktorými sa nenudia. Veľmi dobre si je toho vedomá aj známa "Kardashianka". Preto treba robiť všetko tak, aby mal muž na vás neustále čo objavovať.

Vždy sa snaží byť sama sebou, aj napriek tomu, že sa stretáva s nepochopením 

Krásna topmodelka, Kendall Jenner, ktorá sa stala naozaj známou a slávnou z istej časti aj vďaka klanu Kardashianiek,  momentálne zažíva obdobie jej najväčších úspechov. Okrem toho, že sa stala anjelikom pre Victoria´s Secret, poslednou múzou Karla Lagerfelda, ju oslovujú veľké módne domy, ktoré s ňou chcú spolupracovať.

Páči sa im okrem výzoru, jej bezprostrednosť a to, že je tvárna a skutočne sa správa ako chameleón. Človek ju môže vidieť v polohe nevinného dievčatka, dračice, sexi ženy i dámy zároveň. A to sa veru počíta. Nielen však vo svete módy, ale aj mužov. A Kendall to veľmi dobre vie. Hoci ju mnohokrát práve za jej "premeny" niektorí odsudzujú a nedokážu ich pochopiť, ona sama je na ne hrdá. Je jej jasné, že takto dokážete dosiahnuť veľa a páči sa jej to. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kendall (@kendalljenner),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kendall (@kendalljenner),

Prečítajte si: Mal si s ňou užívať medové týždne, on volal expriateľke. Čo sa dialo počas svadobnej cesty Diany a Charlesa?

Muži potrebujú zábavné a tajomné ženy

Aj napriek tomu, že doposiaľ to mala vo vzťahoch celkom veselé, jedno je isté. O obdiv mužov nemá táto kráska núdzu. Spájali ju už s viacerými športovcami, randila s basketbalistami Jordanom Clarksonom, Blakeom Griffinom, či Benom Simmonsom. Ona sama veľmi dobre vie, čo chce a preto to občas pôsobí tak, ako to pôsobí...

Napriek tomu má jeden recept, ktorý na chlapov zaručene funguje. "Žena musí byť ako chameleón. Éterická, tajomná, nedostupná, no zároveň sexi a neodolateľná. To chlapi bez rozdielu veku milujú. A nemal by jej chýbať zmysel pre humor. Teda pokiaľ chcete, aby s vami vydržal dlhšie, ako len jednu noc," vyjadrila sa pre americký Vogue.  Drží sa toho teda nielen v profesionálnom živote, ale sj v súkromí. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kendall (@kendalljenner),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kendall (@kendalljenner),

Neprehliadnite: Aj s deťmi sa môžete dostať do formy: Sexi Mathilde Goehler nedá na tieto balančné cviky s dcérkou dopustiť

Tak čo, prresvedčila vás kráska, ktorej patrí 10. miesto medzi najvplyvnejšími celebritami na instagrame? Len tak medzi rečou, za jeden post získa až 500 000 $, takže asi vie čo robí. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kendall (@kendalljenner),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus