Presunúť na hlavný obsah

Soňa Skoncová prezradila, ako si zariaďuje nové bývanie: Navrhnutý interiér je skutočným dizajnérskym skvostom

Slovenské celebrity

Sympatická moderátorka a influencerka prezradila, ako dlho hľadala svoj domov snov.

Zdá sa, že Soňa Skoncová si plní jeden sen za druhým. Tým posledným je práve nové bývanie v Bojniciach, kde si s priateľom Robom našli skútočne zaujímavé miesto na bývanie. Prečo sa rozhodli práve pre toto mesto a ako vyzerá Sonin vysnívaný domov sa dozviete v rozhovore. 

Prečo ste sa s partnerom rozhodli práve pre Bojnice? Nie je to pre vás kvôli biznisu komplikovanejšie?

Obaja sme sa v Bojniciach narodili a síce žijeme v Bratislave, ale občas z nej potrebujeme odísť. V Bojniciach sme chceli mať niečo svoje, a preto sme sa rozhodli pre kúpu nehnuteľnosti práve tam. Bojnice sú nádherné a v okolí je krásna príroda, kde si vieme oddýchnuť. Čo sa týka biznisu, máme online obchod, takže môžeme pracovať z akéhokoľvek miesta a sklady máme aj tak už niekoľko rokov kúsok od Prievidze. Takže v našom živote sa až tak toho veľa nemení, budeme pendlovať medzi BA a Bojnicami presne ako doteraz.

Ako dlho ste hľadali svoj nový byt? Čo vás na ňom zaujalo ako prvé, že ste sa pre neho rozhodli?

Rozmýšľali sme nad tým už dlhšie a prišlo to presne v pravý čas, Je to novostavba na krásnom kopci s výhľadom na Bojnický zámok, takže nebolo o čom, bola to láska na prvý pohľad.

Mohlo by vás zaujímať: Rozhovor s Máriou a Adriánom Bartalos: Od prvého rande až po založenie vlastného pohybového štúdia

Povedala by si o svojom domove, že je to „dream place“?

Áno a to doslova. Je to úžasný pocit a obaja sa z toho veľmi tešíme.

Do akej miery ste sa podieľali s Robom na jeho tvorení? Nechávali ste voľnú ruku architektom, alebo naopak, všetko si chcela mať pod kontrolou?

Interiér nám navrhol veľmi šikovný architekt Erik Pastucha zo štúdia E. No boli sme trošku ťažší oriešok, keďže Robo sa taktiež zaujíma o dizajn a mal svoju predstavu. Náš interiér nie je veľmi typický, no napokon sme sa všetci zhodli a vznikol z toho interiér, z ktorého sme všetci nadšení.

Boli medzi vami veľké názorové rozdiely alebo ste sa vedeli dohodnúť?

S Erikom sa super pracovalo a vedel pochopiť našu predstavu. Je to profík a veľmi nám to uľahčilo všetko. Ak si budeme v budúcnosti zariaďovať ešte nejaký interiér, určite chceme opäť štúdio, je to veľká pomoc. 

Prečítajte si: Dominika Navara Cibulková krátko pred pôrodom: Baby shower malého Jakubka v štýlovom duchu

Akým štýlom ste sa uberali pri zariaďovaní?

Chceli sme hlavne kvalitné veci, v interiéri máme veľa dizajnérskych kúskov a všetko je na mieru. Firma Wens door, ktorá nám robila drevárske práce, odviedla kus dobrej roboty. Celkovo sme chceli niečo iné, niečo, čo nie je úplne obyčajné.

Je niečo, čo by si možno na ňom zmenila, resp. zamýšľaš sa, prečo si toto alebo tamto neurobila predsa len inak?

Absolútne nič, je to bývanie, v korom sa cítime naozaj úžasne, a to bolo naším cieľom.

Neprehliadnite: Magická svadba a nádherné šaty známej českej influencerky: Takýto deň D by chcela zažiť asi každá žena

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe