Presunúť na hlavný obsah

Účes ponytail bude veľkým letným hitom: Takto ho nosí Andrea Verešová, Alexandra Orviská je v ňom priekopníčkou

Slovenské celebrity

Vyzerá dobre, je chic a navyše vám zaberie len pár minút a vaša koruna krásy, bude neprehliadnuteľná. Vy ste ešte nedpodľahli ponytailu? Tak je čas to napraviť. Nechajte sa inšpirovať tým, ako ho nosia známe Slovenky.

Rýchly, nenáročný účes, ktorý navyše vyzerá skvele, si známa Slovenky zamilovali a my tiež. Dokonca to, ako ho nosíte, o vás aj niečo málo prezrádza.

Alexandra Orviská

Vysoký cop s vlnitými vlasmi je aktuálne veľmi obľúbený. Moderátorka Alexandra Orviská ho takto nosí celkom často a veľmi jej to pristane. Tento typ účesu prezrádza o ženách, že sú sebavedomé, priamočiare, nechýba im odvaha a dobrodružná povaha.

Ideálne je kombinovať ho s denimovými záležitosťami, skvele sa hodí k street style looku, no dobre vyzerá aj k čiernemu saku a nohaviciam.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

Romana Škamlová

High ponytail, symbolizuje ženskosť, eleganciu a jemnosť. Skvele sa hodí k saténovým šatám či čipke. A známa podnikateľka Romana Škamlová to veľmi dobre vie.

Je praktický, aj keď máte deti, nakoľko vám zaberie skutočne minimum času. Pokiaľ aj nemáte na neho dostatočnú dĺžku vlasov, nič sa nedeje. Tento efekt docielite úplne jednoducho i vďaka clip - in príčeskom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Romana Skamlova (@romanaskamlova),

Neprehliadnite: Magická svadba a nádherné šaty známej českej influencerky: Takýto deň D by chcela zažiť asi každá žena

Anna Amenová

Aj Anna Amenová si obľúbila ponytail, v kombinácii s beach waves. Tento look jej mimoriadne pristane. Vďaka nemu docielite, že budete pôsobiť veľmi nežne, no sexi zároveň.  Navyše, tento účes je skutočne extrémne rýchly a tie, čo majú prirodzene vlnité vlasy, to budú mať v tomto prípade aj o niečo jednoduchšie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Anna Amenova (@anna_amenova),

Soňa Skoncová

Moderátorka a modelka Soňa Skoncová je známa svojím perfektným citom pre módu. Jej štýl kopírujú tisíce žien a krásnu korunu krásy jej mnohé závidia. Aj známa tmavovláska podľahla ponytail hitu. Zväčša ho nosí vyčesaný vyššie a tiež so zvlnenými vlasmi.

Okrem iného sú nositeľky tohto typu veľmi citlivé a vnímavé, čo krásna Soňa určite je. V lete bude tento účes dobre vyzerať aj k simple outfitom, v zemnitých a prírodných farbách. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Andrea Verešová

Jednoduchý účes, ktorý v priebehu chvíľky pridá vašim vlasom na objeme si zamilovala aj modelka a právnička Andrea Verešová. Práve na tejto sympatickej Slovenke je vidieť, že dobre vyzerá aj v kratšej a nižšie položenej verzii. Pokojne ho zvoľte aj k elegantnejším outfitom. Dodá im punc výnimočnosti.

Mohlo by vás zaujímať: Rozhovor s Máriou a Adriánom Bartalos: Od prvého rande až po založenie vlastného pohybového štúdia

- Najčítanejšie -