Presunúť na hlavný obsah

Splnila som mužovi jednu erotickú túžbu, o ktorej ma roky presviedčal: To, čo odo mňa žiadal potom, ma odrovnalo

Partnerské vzťahy

Hoci som bola v otázkach sexu zväčša skôr konzervatívna, napokon som môjmu mužovi prikývla na jednu vec. Tom čo však odo mňa žiadal, následne ma dostalo.

Sexuálne túžby a priania žien a mužov bývajú zväčša diametrálne rozdielne. Samozrejme závisí to aj od miery intimity a dôvery, ktorú medzi sebou dvojica má a toho, čo sme ochotná alebo ochotný pre toho druhého urobiť. Svoje o tom vie aj Alena. 

Prečítajte si aj: Manželka mi bola neverná s kolegom: Na celej veci ma však naštvalo niečo úplne iné

Keď muž očakáva niečo viac...

"S Tiborom máme klasické manželstvo. Sme spolu sedem rokov, náš sex je dobrý, no on stále očakáva viac. Rád skúša nové veci, miluje dobrodružstvá, vzrušenie a adrenalín. V podstate od začiatku vzťahu na mňa v spálni s jednou vecou naliehal a ja som ju vnútorne akosi nedokázala spracovať. Práve v posteli som ja tá konzervatívnejšia. No napokon som si však prikývla, keďže som pochopila, že to budem mať predostreté pravidelne."

Navyše sa Alena bála aj toho, aby si práve na erotické hry nezačal jej muž, hľadať niekoho iného. Bola si vedomá svojej povahy a toho, že mnohým ženám by pripadala jeho požiadavka normálna. 

"Chcel odo mňa sex na verejnosti. Taký, pri ktorom nás môže niekto odhaliť. V malej uličke v meste, v reštaurácii na toaletách, či na návšteve u kamarátov, v ich spálni. Išlo mu o ten adrenalín a to, že nás kedykoľvek môže niekto odhaliť. Nakoniec som teda prikývla a milovali sme sa večer, v malej uličke v centre mesta. Musím uznať, že ten sex bol iný. Oveľa vášnivejší, intenzívnejší a môj muž bol ako vymenený. Veľmi si to užíval a v konečnom dôsledku aj ja." 

Toto neviem spracovať dodnes

Alena si myslela, že týmto majú otázku erotiky a spestrenia vyriešenú. Predstavovala si, že z času na čas mu takéto niečo splní a všetci budú spokojní. No veľmi sa mýlila. Po tejto skúsenosti chcel Tibor zase viac.

Neprehliadnite: Vzdala som sa muža kvôli milencovi: Na scenár, ktorý nasledoval, som ani náhodou nebola pripravená

"To, čo však odo mňa žiadal tentokrát som už nedokázala spracovať. Chcel klasickú trojku. Dokonca si aj vybral moju kamošku, s ktorou by si to vedel predstaviť. Bola to krstná našich detí (nie pokrvné puto medzi nami nebolo, ale aj tak)."

"Takéto niečo by som nedala. Samozrejme som nesúhlasila a doteraz to úplne neviem predýchať. Najmä fakt, že mal aj premyslené, s kým by sa ešte chcel vyspať. Poviem vám, že ideálna devíza našej budúcnosti, to veru nie je." 

Plníte svojmu partnerovi, všetky túžby aj v spálni?

spolu hlasovalo 762 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus