Presunúť na hlavný obsah

Tento typ mužov má najčastejšie sklony podvádzať: Patrí do tejto kategórie aj ten váš?

Partnerské vzťahy

Niektorí muži majú k nevere o niečo bližšie ako tí ostatní. Predurčuje ich na to povaha a temperament. Ak sa ten váš doma prejavuje takto, zrejme by ste mali mať oči na stopkách. Aspoň pre istotu.

Pokiaľ si nie ste úplne istá, ako je to s vernosťou vašej polovičky, možno vám pomôžu naše malé tipy. Niektorí muži totiž podvádzajú svoje partnerky skutočne o niečo častejšie, ako je hranica únosnosti. Ak si nie ste istá, či je to prípad aj vášho drahého, zamerajte sa na jeho správanie a tak trošku ho analyzujte. odhaliť neverníka je vždy lepšie skôr, ako sa mu podarí rozlámať vaše srdce a dostať vašu psychiku tam, kam určite nechcete. 

Prečítajte si: Muži rozdeľujú ženy do dvoch skupín: Takto zistíte, či ste medzi tými, s ktorými chcú vzťah, nie len sex

Banálne veci, ktoré až také banálne nie sú

Všetci neverníci klamú a zavádzajú, je to takmer vždy súčasť nevery. Nie je preto žiadnym prekvapením, že klamári majú k podvádzaniu bližšie ako poctiví a pokorní jedinci, ktorí iným nechcú ublížiť. Klamania máme na mysli aj v maličkostiach typu - "Volal si tej svoje mame? Áno jasné." No samozrejme, ani náhodou. 

Preto sa vždy majte na pozore, keď vidíte vášho drahého zatajovať úplne banálne veci. Nanešťastie, to môže byť predzvesťou niečoho oveľa väčšieho. Áno, aj utajovaného romániku. 

Odhalí ho aj výzor

Hoci to môže znieť bizarne, veľa odborníkov a psychológov uvádza dokonca súvislosť medzi výzorom mužov a ich vernosťou. Prišli na to, že chlapi, ktorí mali veľmi výrazné lícne kosti, väčší nos, nadočnicové oblúky a  hranatú bradu pôsobili na ženy oveľa atraktívnejšie a príťažlivejšie.

Tieto typy údajne majú aj vyššiu hladinu testosterónu a sú svojim polovičkám, pomerne často neverní. Samozrejme aj tu platí, že výnimka potvrdzuje pravidlo a nikdy nemôžete nič škatuľkovať. 

Rodinné zázemie ovplyvňuje charakter aj budúcnosť

Pokiaľ jeho otec patril do kategórie záletníkov, či dokonca mama, nie je to ideálny vzor na fungovanie v dlhodobom vzťahu. Ak totiž ako dieťa v takomto prostredí vyrastáte, chtiac-nechtiac sa vás to dotkne. Samozrejme, vás to aj poznačí. 

Prelietavé správenie ľudí, ktorí sú vašimi vzormi a inak si ich idealizujete vás totiž poznačí. Tak sa určite zaujímajte aj o jeho rodinu a detstvo. Minimálne vám to niečo naznačí. A to nikdy nie je na zahodenie, no nie?  

Neprehliadnite: Vzdala som sa muža kvôli milencovi: Na scenár, ktorý nasledoval, som ani náhodou nebola pripravená

Všímate si toto na svojej polovičke?

spolu hlasovalo 117 ľudí

Áno
52
Nie
65

- Najčítanejšie -