Presunúť na hlavný obsah

Lob a bob patria medzi najobľúbenejšie účesy. Tieto Slovenky ich nosia najlepšie!

Feminity

Väčšina žien príde do veku, kedy sa rozhodne svoju korunu krásy vymeniť za štýlový krátky účes. Neobišlo to ani slovenské celebrity a naozaj ťažko vybrať, ktorej z týchto žien to pristane viac.

Ivana Gáborík

Tanečníčka a podnikateľka je krátkemu strihu vlasov verná už približne dva roky. Pri Ivane možno skonštatovať, že sa jej hodí takmer všetko - no zdá sa, že lobu ostane verná ešte zopár mesiacov. Tento typ účesu si totiž pre jeho praktickosť a zároveň štýlovosť, obľúbili najmä mamičky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by ⠀Ivana Gaborik (@iversanns) on

Dominika Navara Cibulková

Naša bývalá slovenská športová reprezentantka sa pre zmenu účesu rozhodla krátko pred oficiálnym ukončením svojej kariéry. Práve Dominika je dôkazom toho, že kratší strih nemusí byť nudný a dá sa nosiť na desiatky spôsobov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Prečítajte si: Plavky podľa našich Sloveniek: Twiinsky stavili na strih, ktorý ženám lichotí, Dara Rolins vás presvedčí na zmenu

Naty Kerny

Pôvabná influencerka sa taktiež rozhodla pre výraznejšiu zmenu - pred tým, než sa rozhodla pre kratší strih vlasov, bola totiž dlhovlasá bruneta. Natália je taktiež príkladom toho, že ani dievčatá s olivovou farbou pleti sa nemusia báť svetlejších odtieňov. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Naty (@natykerny) on

Miriam Kalisová

Známu moderátorku si bez krátkych vlasov vie predstaviť už len málokto. Miriam sa pre lob rozhodla ešte v časoch, keď nebol módnym ošiaľom - a je mu verná do dnešného dňa. Svoju korunu krásy si necháva premelírovať, čo jej vlasom dodáva nadýchaný objem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Miriam Kalisová (@miriam.kalisova) on

Magdaléna Šebestová

Bývalá riaditeľka krásy sa pre zmenu rozhodla v septembri minulého roka. Svoje dlhé vlasy vymenila za svieži lob, ktorý zvýraznil jej veľké modré oči a pekné črty tváre. Magdaléne sa tento strh nesmierne hodí a nepochybne sa jej aj osvedčil, nakoľko mu je už verná niekoľko mesiacov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Magdalena Sebestova (@meggieseb) on

Diana Hágerová

Známa moderátorka bola dlho povestná svojou blonďavou hrivou. Tú sa prednedávnom rozhodla vymeniť za pohodlný strih, ktorému nemusí venovať špeciálnu starostlivosť, no napriek tomu vyzerá úžasne. Nehovoriac o tom, že Dianu tento strih omladil a dodal jej dievčenský look.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Diana Hágerová (@dihager) on

Mohlo by vás zaujímať: Sú úspešné, krásne a nezadané. Tieto známe Slovenky si užívajú slobodu a nezávislosť

- Najčítanejšie -