Presunúť na hlavný obsah

Spoveď ženatých mužov: Toto je dôvod, prečo sa v manželstve obzerajú po iných a dopúšťajú sa nevery

Partnerské vzťahy

Prečo sú muži ochotní vymeniť svoju dlhoročnú partnerku alebo manželku za inú, keď sa v zásade vo vzťahu cítia v pohode? Pozrite sa, čo nám nepovedia, no sú ochotní nás kvôli tomu podviesť.

Mnohokrát sa nám zdá, že chlapi skrátka nie sú na dlhodobé vzťahy stavaní. Máme pocit, že ich svet je diametrálne rozdielny od toho nášho. Aj to, že viazať sa, nie je práve ich príliš silná stránka. No nie je to celkom pravda. Sú skrátka len veci, ktoré muži od nás očakávajú akosi prirodzene, no nepovedia ich nahlas. Keď ich však nenájdu vo vzťahu s nami, začnú ich hľadať inde. 

Mohlo by vás zaujímať: Manželovi som dovolila istú sexuálnu hru so ženou: Nevyspal sa s ňou, no krátko potom mi v posteli navrhol túto vec

"Pokiaľ nenachádzame doma pokoj a harmóniu je to pre nás problém"

”Toto je svätá pravda. Vždy sa chceme domov vrátiť a cítiť, že nás tam čaká žena, ktorá nás miluje. A nie nejaká nervózna hysterka, ktorá nám hneď na úvod začne vyčítať, že ideme domov o hodinu neskôr. Toto je niečo, prečo som ja osobne, ochotný odísť aj od ženy, ktorú naozaj ľúbim.

Podľa mňa by ste si mali uvedomiť, že pohoda, pokoj sú vo vzťahu veľmi dôležité. Zbytočne neriešte veci, bavte sa s nami narovinu a nie v hádankách. Nemáme čarovnú guľu, aby sme si neustále niečo domýšľali. Hovorte s nami otvorene. My chlapi sme v princípe mimoriadne jednoduchí. A uvidíte, že ak to tak bude, my budeme chodiť domov o tú hodinu skôr a nebudeme stále hľadať výhovorky, prečo sme sa zdržali,” hovorí 29-ročný Erik. 

Neprehliadnite: Stretávali sme sa cez obedovú prestávku u neho v byte: Neskôr som pochopila, že som naletela, tak ako 90% žien

Čo je podľa Vás, pre mužov vo vzťahu najdôležitejšie?

spolu hlasovalo 1052 ľudí

Istota
21

- Najčítanejšie -