Presunúť na hlavný obsah

Život najkrajšej členky kráľovskej rodiny je odlišný od života známych vojvodkýň: Prečo ju kopírujú ženy po celom svete?

Zahraničné celebrity

Lady Amelia Windsor, púta čoraz viac pozornosť médií a verejnosti. Briti ju milujú pre jej otvorenosť, nespútanosť a štýlovosť. Narozdiel od Kate Middleton a Meghan Markle má mladučká sesternica synov Diany, oveľa väčšiu slobodu. A užíva si ju absolútne naplno.

Nosí skutočne odvážne modely, užíva s život a popri tom rozbieha svoju modelingovú kariéru

Plavovlasá Amelia je sesternica princa Williama a Harryho z druhého kolena. Ide o dcéru vojvodu zo St. Andrews. Študuje na prestížnej škótskej univerzite, ktorá sa v celosvetovom rebríčku radí medzi najlepšie. Mel, ako ju familiárne nazývajú na kráľovskom dvore, však nie je iba veľmi inteligentná, ale každého dostane svojou krásou. 

Nádherné veľké oči, plné pery, dokonalá postava sú jej veľkou devízou vo svete krásy. Stihla sa už objaviť na titulkách najprestížnejších magazínov a za svoj najväčší úspech v kariérnom živote, sama považuje okamih, keď sa stala tvárou jednej z kampaní pre módny dom Dior. Predvádzala aj na prehliadke Dolce & Gabanna.

Kým Kate a Meghan nesmú byť aktívne na sociálnych sieťach, prezentovať sa vo výzyvavejších modeloch, vyjadrovať svoj politický názor, či pobozkať svojho partnera na verejnosti bez dôvodu, nič z toho pre Ameliu neplatí.

Nosí skutočne odvážne modely, predvádza sa v sexi pózach, užíva si život a popri tom rozbieha svoju modelingovú kariéru. Na Instagrame je veľmi aktívna, má viac ako 83 tisíc followerov a Briti ju milujú. Má totiž skvelý vkus a štýl, ktorý kopírujú ženy po celom svete. Navyše zdieľa s fanúšikmi takmer všetko zo svojho života. Jej miera slobody, je narozdiel od známych vojvodkýň oveľa voľnejšia.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mel (@amelwindsor),

Žiadne limity ani pravidlá

Napriek tomu, že voči jej správaniu mala mnohokrát výhrady samotná kráľovná, v podstate s tým nič nemôže urobiť. Pre Ameliu, prísny režim neplatí. 

Toto narozdiel od vojvodkýň môže:

  • vymýšľať si stylingy bez obmedzení
  • vyjadrovať politické názory
  • byť aktívna na sociálnych sieťach a zverejňovať čokoľvek zo súkromia
  • prejavovať city a emócie na verejnosti
  • pracovať v akejkoľvek oblasti chce

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mel(@amelwindsor), :00 PDT

- Najčítanejšie -