Presunúť na hlavný obsah

Ako spoznať neveru podľa horoskopu: Panny ochladnú, Strelci vás začnú zahŕňať pozornosťou

Zábava

Aj podľa toho, v akom znamení sa vaša polovička narodila, dokážete odhadnúť, ako sa v prípade, že je vám neverná, bude správať. Tušili ste to?

Niektoré znamenia majú sklony k nevere o niečo väčšie a výraznejšie ako tie ostatné. Pozrite sa spolu s nami, ktoré tri patria medzi najviac rizikové. V rámci nevery samozrejme. 

Neprehliadnite: Stretávali sme sa cez obedovú prestávku u neho v byte: Neskôr som pochopila, že som naletela, tak ako 90% žien

Ak máte partnera narodeného v tomto znamení, zbystrite pozornosť

Lev

Zvodní, štýloví, nespútaní a nekompromisní. Dokážu sa absolútne oddať vášni a majú neuveriteľný sexappeal. Pre opačné pohlavie sú ako magnet, no zotrvať vo vzťahu len s jedným partnerom je pre nich celkom problematické. Reč je o ľuďoch, ktorí sa narodili v znamení Leva.

Striedanie partnerov po tom, ako vyprchá prvotná vášeň, pre nich nie je problémom. Dokonca sú schopní roky živiť dva vzťahy súbežne.

Keď sa však nevery dopustia, celkom jednoducho to odhalíte. Nedokážu totiž pri sexe v tejto fáze prejavovať emócie. Bozky a nežnosti sa pre nich stanú tabu a budú sa len snažiť "splniť si povinnosť". 

Strelec

Impulzívni, emocionálni, nevypočitateľní a rafinovaní. Takí sú ľudia v znamení Strelca. Radi a veľa v živote kalkulujú a to v úplne každej oblasti. Akonáhle sa vo zväzku necítia komfortne a vy si to nevšimnete, je veľmi pravdepodobné, že vám zahnú.

Zvádzanie berú ako istý druh umenia a baví ich to. Práve preto treba rátať s tým, že v dlhodobých zväzkoch sú skôr nestáli. Keď sa dopustia nevery, budú sa vás snažiť zahrnúť nežnosťami, materiálnymi dačekmi, či výletmi. Skrátka budú potrebovať odpútať vašu pozornosť, aby ste ich nemali šancu z niečoho upodozrievať.

Mohlo by vás zaujímať: Manželovi som dovolila istú sexuálnu hru so ženou: Nevyspal sa s ňou, no krátko potom mi v posteli navrhol túto vec

Panna

Striedanie partnerov a láska na jednu noc pre nich ani náhodou nie sú tabu. Milujú vzrušenie, adrenalín, dobrodrružstvá a sex. Práve toho posledného spomínaného potrebujú veľmi veľa. A keď im to nie je dopriate doma, obzerajú sa inde. Reč je o Pannách. 

Hoci neveru dokážu dokonale skrývať, je to niečo, čo celkom ľahko odhalíte. V rámci prejavovania lásky a nežností veľmi rýchlo ochladnú a budú si držať od vás odstup. 

Máte partnera, narodeného v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 366 ľudí

Lev
102
Strelec
87
Panna
177

- Najčítanejšie -