Presunúť na hlavný obsah

Overené tipy pre lepší a kvalitnejší sex: Na toto nedajú muži dopustiť, pozrite sa, čo nám prezradili

Partnerské vzťahy

Niekedy sú naše očakávania a očakávania mužov v rámci intimity rozdielne. Na čo však nedajú chlapi v posteli dopustiť? Zisťovali sme z prvej ruky.

Napriek tomu, že sa hovorí, že muži sú z Marsu a ženy z Venuše, v niektorých veciach sa predsa len až tak nelíšime. Paradoxne v túžbach, ktoré málokedy vyslovíme nahlas, no život bez nich si nevieme predstaviť. Viete, čo je pre mužov v spálni nesmierne dôležité a na čo nedajú dopustiť? Pozrite sa, aké sú ich overené tipy na lepší a kvalitnejší sex. Ak si ich osvojíte, stanete sa pre neho bohyňou. 

Prečítajte si: Vykašlite sa v posteli na postavu, dôležitejšie je to, čo s ňou dokážete: Tieto ženy vedia s mužmi dokonale manipulovať

Buďťe iniciatívne a ochotné skúšať nové veci

"S týmto som mal problém azda s každou frajerkou. Minimum žien je totiž ochotné skúšať nové veci, počúvať moje túžby a potreby. Samozrejme, chcem, aby to fungovalo aj opačne. Len prosím vás nebuďte puritánky, vyskúšajte s nami niečo nové, praktiky, ktoré nás lákajú a aj keď vás možno šokujú, aspoň sa nad nimi zamyslite a nedajte ich hneď dole zo stola. Rutina pre chlapa nie je uspokojúca. A už vôbec nie z dlhodobého hľadiska, tak na to nezabúdajte. Ak máme v posteli stále, čo skúšať, tak nás to baví aj s jednou partnerkou," rozhovorí sa 34-ročný fotograf Peter.

Neprehliadnite: Na čo nedajú muži v spálni dopustiť: Toto by ste si mali osvojiť, ak sa pre neho chcete stať horúcou femme fatale

Hovorte s nami o vašich túžbach

"Áno, reč tela a stonanie nás takmer vždy vie naviesť správnym smerom, ale na čokoľvek zložitejšie je treba slová. Bavíte sa s nami bez problémov o pôrode svojej najlepšej kamošky, no mnohokrát, o takej prirodzenej veci ako je sex hovoriť nechcete. Mali by ste byť o niečo viac pri tomto najkonkrétnejšie. Vaša predstava o rýchlom alebo nežnom sexe, totiž môže byť diametrálne rozdielna ako tá naša. Preto nám to radšej konkrétne opíšte a ukážte. A hlavne nehanbite sa pri tom," hovorí 29-ročný asistent Igor.

Skúste sa prestať pri sexe skúmať a vyzlečte sa bez výhovoriek

Vieme, atraktívne telo vám zaručí komplimenty, ale buďte si isté, že mať sebadôveru a cítiť sa sexi, je omnoho dôležitejšie ako vyzerať ako modelka. Prestaňte protestovať, že sa pri sexe nevyzlečiete. Ak by ste sa nám nepáčili, nie sme s vami. Mňa žena, ktorá je spokojná sama so sebou neuveriteľne vzrušuje. A pokojne môže mať kilá navyše. Je to o vyžarovaní, verte mi," dodáva 36-ročný marketingový riaditel Gregor.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus