Presunúť na hlavný obsah

Ženy v týchto znameniach patria medzi najvášnivejšie: Pokiaľ takú máte po boku, o sex mať núdzu nebudete

Partnerské vzťahy

Viete, ktoré znamenia patria medzi najvášnivejšie? Pozrite sa spolu s nami, s ktorými ženami sa muži v spálni rozhodne nenudia!

Je to tak, samotné znamenie zverokruhu nás do istej miery ovplyvňuje. A nielen v otázkach povahy, či lásky, ale aj vášne. Odhaľte spolu s nami, ktoré ženy patria medzi skutočné dračice a muži sa v spálni s nimi rozhodne nenudia!  

Prečítajte si: Na čo nedajú muži v spálni dopustiť: Toto by ste si mali osvojiť, ak sa pre neho chcete stať horúcou femme fatale

Baran 

Toto ohnivé znamenie miluje intezívne, vášnivo a o sex s touto ženou rozhodne nebudete mať núdzu. Navyše, krásky narodené v znamení Barana sa nebozkávajú len tak s hocikým, takže si môžete byť istý aj úprimnými prejavmi náklonnosti. Tieto ženy si vychutnávajú spoločné chvíle a intimitu naplno. Prvotnú neistotu maskujú vtipnými poznámkami, keď sa však uvoľnia, stojí to za to. 

Kozorožec

Hoci sú veľmi vášnivé, často sa kontrolujú v technike, takže im občas chýba akási prirodzená sponntánosť. Keď však zistia, že ste naladení na rovnakú vlnovú dĺžku, určite si prídete obaja na svoje. Rady a často experimentujú a skúšajú nové veci. Často sa o týchto ženách hovorí, že majú väčší sexuálny apetít ako mnohí muži. 

Prečítajte si: Zamilovala som sa do muža mojej najlepšej kamarátky: Keď to zistila, urobila vec, ktorá by mi ani vo sne nenapadla

Ryby 

Milovanie je pre ne rituálom. Sú veľmi nežné, citlivé a ohľaduplné. Hoci na prvý pohľad pôsobia hanblivo, ako to už býva, zdanie veru často klame. A pri Rybách to platí dvojnásobne. Milujú však momenty prekvapenia a majú rady neočakávateľné situácie. Vtedy sa vedia skutočne odviazať absolútne naplno. 

Strelec

Ide o sexuálne veľmi intenzívne založené znamenie, pri ktorom o náruživosť nebudete mať určite núdzu. Pripravte sa na experimentovanie, pretože ne­exis­tujú dob­ro­druž­nej­šie ženy ako tieto. 

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 1152 ľudí

Baran
331
Ryby
283
Strelec
300

- Najčítanejšie -