Presunúť na hlavný obsah

Aktivity, ktorými si môžete zabíjať vzťah: Tieto veci by ste mali nechať radšej na druhých

Bývanie

Ak patria tieto činnosti do vašej dennej rutiny, kvôli ktorým sa oberáte o čas s partnerom či deťmi, mali by ste zvážiť, či to za to stojí.

Žienka domáca

Mať čistú domácnosť je samozrejmosť. Rovnako tak vedieť sa postarať o domov. Ale nikto nepovedal, že to musíte robiť deň čo deň, byť akýmsi „otrokom“ vlastného domova, a to len preto, lebo sa to očakáva. Doba sa zmenila. Nikto nemôže od vás očakávať, že po ôsmich hodinách v práci si ďalšie hodiny budete odpracovávať vo vlastnom dome, či byte. Naopak, ak tieto aktivity robíte dennodenne na úkor iných vecí, ktoré by ste mohli robiť s rodinou, skúste to prehodnotiť. 

Vysávanie

Asi najbežnejšia činnosť každej ženy v domácnosti. Najmä pri deťoch. Mať ale tip-top čistú každú jednu miestnosť, každý jeden kút, je nemožné, ak na to nemáte vyhradený celý deň a maximálny pokoj. S deťmi za chrbtom či s manželom, ktorý čaká, kedy to bude, nič neurobíte 100%-tne.

Umývanie okien

Ďalšia populárna „upratovacia“ aktivita, ktorá prichádza s letným obdobím. Naleštené okná, ktoré vyzerajú ako nové – ktorá žena by také doma nechcela. Lenže každá, ktorá drhla okná minimálne raz v živote si je vedomá, koľko zbytočného času to stojí. Ideálne, keby to niekto vedel urobiť za vás.

Utieranie prachu

Najmä v domácnosti, v ktorej žijú alergici, či deti, majú ženy potrebu siahnuť po prachovke takmer každý deň. Ale prečo? Prečo sa trápite touto činnosťou deň čo deň? Namiesto toho si skúste vymyslieť oveľa zmysluplnejšie aktivity, ktoré budú zahŕňať deti či partnera.

Upratovanie kúpeľne či kuchyne

Neposlednom rade netreba zabúdať ani na kuchyňu, ktorá sa často pripisuje ženám, teda vlastne je považovaná za niečo ako „ženskú“ záležitosť. A rovnako tak kúpeľňa. Lenže to je len ďalší spôsob, ako sa obrať o čas strávený s rodinou. 

Rozumné riešenie

Tak ako sa dá udržiavať čistá domácnosť a spokojná rodina? Veľmi jednoducho. V dnešnej dobe je priam veľmi jednoduché nájsť niekoho, kto to urobí za vás. A oveľa kvalitnejšie a rýchlejšie, pretože ho nebude rozptyľovať nič iné. Vynikajúcim tipom je firma zavas.sk, ktorá stavia na tom najcennejšom, čo človek, teda žena má – na čase. „Čas je najcennejšia komodita. Využite ho príjemnejšie a nestrácajte ho upratovaním. Upratovanie vašej domácnosti vyriešime za vás.“ Znie to jednoducho, presne také to je.

Svoje služby zatiaľ ponúkajú v Bratislave a ak chcete aj vy ušetriť svoj čas a stráviť ho oveľa efektívnejšie a príjemnejšie, môžete využiť tiež 10%-tnú zľavu s promo kódom: PERC10. 

- Najčítanejšie -