Presunúť na hlavný obsah

Naša prezidentka Zuzana Čaputová nie je len múdra, ale aj krásna žena. Toto sú jej stylingy, ktorými bodovala

Slovenské celebrity

Už hneď na to, ako sa Zuzane Čaputovej podarilo vyhrať prezidentské voľby, bolo všetkým jasné, že naša hlava štátu nás bude reprezentovať čo najlepšie. Vybrali sme pre vás niekoľko stylingov, ktoré možno označiť za ikonické.

Inaugurácia

Belasé šaty, ktoré si Zuzana Čaputová zvolila na slávnostnú inauguráciu, vyvolali pozitívnu vlnu reakcií. Model šitý na mieru, o ktorý sa postaral Boris Hanečka, zvýraznil krásnu ženskú postavu našej prezidentky a aby toho nebolo málo, niesol v sebe niekoľko symbolov. Jemné vlnité volány na rukávoch znázorňovali rieku Dunaj, zatiaľ čo farba poukazovala na Máriu Teréziu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova),

Prečítajte si: Prezidentka Zuzana Čaputová a jej najdôležitejšie slová: Na paniku nie je dôvod, čaká nás však skúška

Návšteva francúzskeho prezidenta

Ešte v prvých týždňoch svojej funkcie prezidentka Zuzana Čaputová navštívila štáty Európskej Únie, ktoré sú najbližšie Slovenskej republike. Najviac prekvapila na návšteve francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona, pri ktorom zahviezdila nielen zaujímavým modelom šiat, ale aj účesom, ktorý jej ubral niekoľko rokov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova),

Stretnutie s belgickým kráľom

Návšteve Emmanuela Macrona však ešte predchádzalo stretnutie s belgickým kráľom Filipom. Pre túto udalosť si prezidentka zvolila staro-ružové šaty voľného strihu. Tentokrát sa s účesom nepohrala a stavila na romantické vlny, ktoré sú pre ňu typické. Celý outfit doladila menšou bielou kabelou, ku ktorej perfektne dopasovala zaujímavú brošňu a telové topánky na opätku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova),

Návšteva Poľska

Pri návšteve našich severných susedov Čaputová zaujala jednoduchou eleganciou. Priliehavé šaty s decentným výstrihom zladila s lodičkami rovnakej farby. Tentokrát sa však pohrala so svojím účesom a svoju korunu krásy si nechala vypnúť nad krkom, čo pôsobilo mimoriadne elegantne, ale zároveň uvoľnene. Celý výzor doplnila drobnými náušnicami s perlami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova),

Mohlo by vás zaujímať: Šatník prezidentky Zuzany Čaputovej je zrkadlom modernej úspešnej ženy: Všimnite si tieto dva detaily

Vymenovanie vlády

Pri vymenovaní novej vlády bola Zuzana Čaputová nielen príkladom, ale aj mimoriadne štýlová. Jej bordové šaty, ktoré doladila rúškom rovnakej farby, si všimli viaceré vplyvné zahraničné médiá. Prezidentka v záujme svojej ochrany, ale aj šírenia osvety, celý outfit doladila tmavými rukavicami, ktorý celkový dojem nevyrušili.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus