Presunúť na hlavný obsah

Tieto tri veci radia ženy do kategórie osudovej: Čo považujú muži z dlhodobého hľadiska vo vzťahu za nevyhnutné?

Partnerské vzťahy

Viete, po čom muži skutočne túžia? Podarilo sa nám odhaliť, čo opačné pohlavie očakáva od vzťahu. Teda v prípade, ak sa chce ten pán po vašom boku pri vás aj naozaj usadiť. A nejde mu len o nezáväzný flirt.

Aj vy si myslíte, že väčšinu mužov zaujíma vo vzťahu predovšetkým sex? Mýlite sa. Áno, samozrejme, intimita je veľmi dôležitá, ale pre zrelých chlapov nie je alfou a omegou. No dobre, na začiatku. Pozrite sa však, aké sú tri hlavné očakávania chlapov, ktorí už vedia, čo od života skutočne chcú!

Prečítajte si: Jedna drobnosť ma obrala o snúbenca: Krátko pred svadbou zmenil názor kvôli inému, nepodstatnému mužovi

1. Úcta a uznanie

Jednou z najčastejších sťažností mužov je sťažnosť na neúctu zo strany manželky, či partnerky. Muži veľmi otvorene priznávajú, že sa ich to dotýka. Opačné pohlavie skutočne neuveriteľne potrebuje, aby ste si ho vážili. Ten pocit je pre nich na nezaplatenie. Práve preto nezabúdajte svojim polovičkám pravidelne prejavovať úctu. Každý z nás si totiž zaslúži, aby si ho jeho milovaní vážili. Uvidíte, že malá pochvala, či prejav uznania, dokážu skutočné zázraky. 

2. Neha a láska

Asi ani len netušíte, koľko mužov je nešťastných z toho, že chcú jediné. Aby ich drahá bola k nim nežnejšia. Samozrejme, nie vždy má na to človek náladu. Rovnako treba deťom prejavovať neustálu lásku, ale nechajte si niečo aj pre partnera. Je to veľmi dôležité. Pokiaľ sa totiž zo vzťahu vytratí neha a láskavosť ženy voči mužovi, smeruje to najčastejšie k jednému. Rozchodu. Práve nedostatok lásky je častým dôvodom, prečo bývajú muži neverní. Hoci my samy si to nerady pripúšťame.

Mohlo by vás zaujímať: Typ mužov, ktorý je skutočne najhorší! Pozor na to, ako s nimi vychádzať, v hre je totiž ešte iná žena

3. Vernosť a oddanosť

Hoci sa vám to môže zdať ako klišé, je to fakt. Pre muža je verná partnerka všetkým. Nedokážu si ani v najhorších snoch predstaviť, že by to bolo inak. Pokiaľ je váš vzťah naozaj postavený na pevných základoch, vernosť musí byť jeho prirodzenou súčasťou. Možno sa budete čudovať, ale muži v skutočnosti veľmi oceňujú monogamiu. Aj keď to tak v určitých ich životných štádiách ani náhodou nevyzerá.  

Neprehliadnite: Znovu s ex? Kedy je naozaj dobrý nápad obnoviť vzťah, ktorý už skončil?

Ak si hľadajú partnerku na celý život, práve toto sú pre nich dôležité kritériá, ktoré by mala ich vyvolená spĺňať. No a keď sa nad tým zamyslíte, v podstate nechcú o nič viac ako my samy, no nie? 

- Najčítanejšie -