Presunúť na hlavný obsah

Skutočný dôvod rozvodu Angeliny a Brada: Zahŕňal ju kvetinami, no zároveň bojoval s ich problémami

Zahraničné celebrity

Je to už nejaký čas, čo rozvod Brangeliny rozoberajú viaceré svetové médiá. Aj po niekoľkých rokoch však na verejnosť vyplávajú nové a nové informácie.

Už od momentu, kedy vyšlo najavo, že jedna z najkrajších herečiek sveta tvorí pár so známym sexsymbolom, bol vzťah Brada a Angeliny považovaný za rozprávkový. Dvojica si nielenže skvelo rozumela, no zároveň zdieľali aj rovnaké hodnoty - obidvaja túžili po veľkej rodine, a tak pre nikoho nebolo prekvapením, že sa okrem troch vlastných detí, rozhodli tri ďalšie adoptovať.

Boli to práve deti dvojice, ktorej sa v časoch najväčšej slávy hovorilo Brangelina, ktoré na rodičov naliehali, aby sa zosobášili. Za deväť rokov spolunažívania totiž dvojica nepokladala tento krok za veľmi potrebný -  a kto vie, možno tušili, že práve v manželstve by im to spolu neklapalo.

Mohlo by vás zaujímaťV žilách jej koluje slovenská krv. Kto sú rodičia Angeliny Jolie, jednej z najkrajších žien sveta?

Prvé problémy a alkohol

Za prvú krízu sa považuje kritické obdobie Angeliny Jolie, ktorá upadla do depresie. Krásna herečka podľa vlastných slov chradla každý deň a pomôcť jej nedokázali ani tí najbližší. Ako samotný Brad uviedol, toto obdobie bolo preňho veľmi zničujúce a uvažoval o rozchode. „Stratil som nádej a tušil som, že sa čoskoro rozvedieme... a potom som začal konať. Venoval som jej pozornosť, prekvapoval som ju, začal som ju zahŕňať kvetinami, bozkami a komplimentmi. Stala sa centrom môjho diania a nebudete veriť, no rozkvitla. Vtedy som pochopil, že žena je obrazom svojho muža,'' dodal herec.

Prečítajte si: Tipy od trénera Jennifer Aniston: Týchto 5 vecí robí pre pekne vypracovanú hornú časť tela aj po 50-tke

Napriek jeho snahe sa však manželstvo nepodarilo zachrániť. Boli to paradoxne aj jeho problémy, ktoré spôsobili medzi dvojicou neprekonateľné rozdiely. „Odišla som od neho pre dobro rodiny a blaho svojich detí. Bolo to správne rozhodnutie,'' priznala Angelina pre magazín Vogue a dodala, že jej deti pravdu vedia. Napriek tomu však museli čeliť tomu, čo o nich písali médiá. Práve to sa v nich Angelina momentálne snaží zahodiť. 

Vinu si priznal aj herec. „Pil som veľmi veľa... je to krátky čas, čo som si to uvedomil. Možno to znie čudne, no som tomu rád. Naozaj by som sa v tom období totiž kľudne mohol spiť pod obraz boží. S vodkou mi to šlo, bol som v tom dobrý,'' prezradil pre magazín GQ. Ku špekuláciám, či skutočne napadol svojho syna v súkromnom lietadle, sa nevyjadril. Isté však je, že svoje deti miluje a nikdy by im cielene neublížil. Aj on, aj Angelina sa totiž snažia, aby sa mali napriek ich drsnému koncu manželstva čo najlepšie.

- Najčítanejšie -