Presunúť na hlavný obsah

5 vecí, ktoré ľahko prezradia, či ste dobrá v sexe: Tu je odpoveď

Partnerské vzťahy

Ako ste na tom? Určite ste si aj vy neraz po sexe položili v hlave túto otázku.

Každá žena chce vedieť, či to, čo robí je dobré pre jej partnera. Ak dokážete teda robiť tieto veci, určite si môžete povedať, že v sexe ste dobrá. 

Zahoďte zábrany

Najväčšie, no najpravdivejšie klišé. Rovnako ako ženy, aj muži majú problém uvoľniť sa. Možno nie taký, ako my, ale majú. No v momente, keď sa prestane kontrolovať, úplne podľahne okamžiku s vami, máte vyhraté. Je totiž viac ako jasné, že všetko, čo robíte, robíte správne, a tak sa vie pri vás úplne uvoľniť aj váš partner a k dobrému sexu tým pádom nič viac nepotrebujete. 

Neprehliadnite: 5 vecí, kvôli ktorým najčastejšie stratíme muža, ktorého milujeme: Veľa z nich nevedome robíme a daň za ne je vysoká

Buďte šéf

A to naozaj vo všetkom. Pokojne sa nechá viesť, pretože vie, že ho dovediete do úspešného konca. Ak si myslíte, že muži majú radi všetko pod kontrolou, pekelne sa mýlite. Rovnako sú radi, keď je žena vo vedení a oni sa nemusia o nič starať a hlavne ničoho sa báť. Takže, občas sa ujmite vedenia a ukážte milencovi, že aj vy presne viete, čo a ako máte robiť. 

Prečítajte si: Miluje vašu kamarátku? Takto na to môžete ľahko prísť

Nemá dosť 

Ako zistíte, že sex s vami miluje? Ak s ním nechce prestať a jednoducho túži po vás čím ďalej, tým viac a viac. Má potrebu sa vás stále dotýkať, hladkať vás, pozorovať vás s rovnakým zanietením ako sa pozerá malé dieťa na cukríky. Po sexe nechce oddychovať, chce opäť sex. S vami! Gratulujeme, ste pre neho jednoducho najlepšia. 

Zveruje sa

Ak vám začne hovoriť, čo ho dokáže rozpáliť najviac, neznamená to, že vám chce dať najavo, že doteraz to bolo zlé. To vôbec nie. Práve preto, že sa mu páči, ako veci robíte, si je stopercentne istý, že práve vy môžete naplniť jeho fantázie. Hlavne, ak sú mierne uletené, tak si môžete byť isté, že má vo vás dôveru. Chlapi len tak nehovoria, čo a ako chcú, pokiaľ nie sú presvedčení o tom, že daná partnerka by to mohla splniť.

Mohlo by vá zaujímať: Spoveď ženatých mužov: Toto je dôvod, prečo sa v manželstve obzerajú po iných a dopúšťajú sa nevery

Pochváli vás

Samozrejme, pochvala sa vždy ráta najviac. Jasné, môže byť, že to hovorí len tak, ale verte, že máloktorý muž vás bude pri tomto klamať. Ak sa mu sex nepáči, radšej je ticho, ak áno, povie vám to!

- Najčítanejšie -