Presunúť na hlavný obsah

Život najznámejšej celebrity sveta. Čo všetko musela podstúpiť mladá Kim, aby sa stala slávnou?

Zahraničné celebrity

Dnes azda neexistuje človek, ktorý by nepoznal meno Kim Kardashian. Z nenápadného dievčatka sa stala ikona, ktorá ovláda svet šoubiznisu. Čo tomu však predchádzalo?

Aj keď sa Kim Kardashian pohybovala vo svete šoubiznisu už od detstva, málokto ju vtedy registroval. Dcéra vplyvného právnika Roberta Kardashiana a krstná dcéra známeho amerického futbalistu O.J. Simpsona, ktorého Robert neskôr zastupoval, si žila bežným životom. Rodičia ju spolu s dvoma sestrami Kourtney a Khloé zapísali do dievčenskej katolíckej školy, no zdá sa, že veľa mravnosti jej do života nedala. Aj keď sa už ako 18-ročná vydala, pravdou bolo, že od momentu, keď svoje štúdium skončila, sa totiž snažila zo svojho mena urobiť značku zaručujúcu prestíž. To sa jej neskôr aj podarilo.

Spočiatku sa však Kim snažila mnohými spôsobmi. Vďaka konexiám svojich rodičov sa z nej stala stylistka a asistentka Paris Hilton, miliardovej dedičky, ktorá v tom čase bola synonymom slávy. Kim sa objavovala po jej boku na každej významnej spoločenskej udalosti a robila jej verného poskoka, čím sa jej otvorili dvere možností. Kardashianka sa tak so svojím manželom rozviedla a krátko na to začala opäť randiť - po jej boku sa objavil dokonca aj synovec Michaela Jacksona. 

Prečítajte si: Najznámejšie sestry Kendall a Kylie Jenner sa nedelia len o značku oblečenia, ale aj o chlapov

Inšpirácia od Paris

V čase, keď televízne šou ešte len prichádzali na obrazovky, s vlastnou reláciou prišla aj spomínaná miliardová dedička Paris. Tá mala so svojou najlepšou kamarátkou Nicole seriál Jednoduchý život, v ktorom predstavovali divákom, aké je to byť milionárom v dnešnom svete. Zopárkrát sa tam mihla dokonca aj Kim, ktorú v tom čase Paris označovala za asistentku. Po pár mesiacoch však nastal vo vysielaní zlom. Bývalý partner Paris Hilton totiž zverejnil nahrávku ich spoločného sexu, ktorú sa rozhodol vydať ako pornofilm. Aj keď sa z toho Paris takmer zrútila, v šou pokračovala - a zdá sa, že urobila dobre. Od škandálu sa totiž šou nesmierne darilo, a tak dedička pokračovala v ďalších televíznych formátoch. 

V roku 2007 sa ''náhodou'' zopakovala takmer rovnaká situácia. Bývalý priateľ Kim Kardashian zverejnil erotické video s tmavovláskou a vo svete nastal ošiaľ. Kim sa stala zo dňa na deň slávnou a jej meno sa stalo synonymom veľkého zadku, no zároveň príťažlivej bohyne, po ktorej túžil azda  každý chlap na svete. O pár týždňov na to, sa na televíznych obrazovkách objavila nová šou - tentokrát s názvom The Keeping Up With the Kardashians. Kim pritiahla do rodinnej relácie milióny fanúšikov a za pomoci sestier ich neustále pribúda. Môže za to nepochybne aj jej ďalšia svadba, ktorá trvala len zopár dní, hádky so sestrami či odvážne zábery, o ktoré určite nie je v šou núdza.

Už po prvých epizódach jej dokonca ponúkli možnosť, ktorú opäť využila - objaviť sa na titulke pánskeho časopisu Playboy. Pri fotení, na ktorom bola úplne nahá, samozrejme nemohol chýbať televízny štáb či mama Kris Jenner. Tá svoju milovanú dcérku pri odvážnych pózach povzbudzovala. „Výborne, robíš to dobre miláčik,'' vravela.

Kráľovná sociálnych sietí

V roku 2012 spoznala Kim rapera Kayneho Westa a už o pár mesiacov na to, už tretíkrát pri oltári povedala svoje áno. Šok prišiel pri druhom tehotenstve - Kim totiž pred kamerami vôbec netajila, že jej to nebolo príjemné a rozhodne neplánuje vynosiť ďalšie dieťa. „Moje členky sa vymykajú kontrole. Neobujem si žiadne svoje obľúbené topánky,'' prezradila a dodala, že sa desí predstavy, že by mala mať jedného dňa vyťahanú kožu či ovisnuté prsia. To ľudí samozrejme pobúrilo, no všetci chceli aj tak vidieť, kto je tá Kim Kardashian zač. 

Skutočná sláva však prišla až so sociálnymi sieťmi. Kim sa stala nepochybne jednou z najaktívnejších a najobľúbenejších celebrít na Instagrame. Podiel na tom nepochybne má spomínaná televízna šou, no zároveň aj jej odvážne fotky, ktorými zakaždým šokuje fanúšikov. Sama si uvedomuje, že je akousi šoubiznisovou kráľovnou a má v rukách osud mnohých celebrít. Po tom, ako sa  herečka Chloe Moretz na internete vyjadrila, že sa jej štýl prezentácie Kim nepozdáva, ju Kardashianka verejne znemožnila na sociálnej sieti. „Privítajme Chloe Moretz, pretože nikto nevie, kto to je,'' napísala a dodala, že jej dieťa je už teraz slávnejšie, než väčšina celebrít dokopy. Po odkaze sa na mladú herečku spustila vlna hejtov a kritiky a niet sa čomu čudovať - Kim má na sociálnej sieti 177 miliónov skalných fanúšikov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

/a>

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Neprehliadnite: Aby sa na túto pozíciu dostali, musia byť špeciálne. Kylie Jenner má pre svoju dcéru až štyri opatrovateľky

Aj napriek tomu, že Kim kritiku veľmi spracovať nepochybne sa jej darí zakaždým viac. Za uplynulé dva roky totiž stihla navrhnúť vlastnú kolekciu spodnej bielizne, make-upov a parfémov. Nehovoriac o tom, že naďalej s mamou riadi šou, ktorá oslávi tohto roku už 13-te výročie od prvej epizódy.

- Najčítanejšie -