Presunúť na hlavný obsah

Ako jeden z mála párov v kráľovskej rodine majú manželstvo bez afér: Vďaka tomuto našli Kate a William recept na šťastie

Zahraničné celebrity

Manželstvo Kate Middleton a princa William pôsobí naozaj ako veľmi harmonické. No nielen navonok. Taká je aj realita. Majú totiž recept na to, ako iskru vo zväzku udržať aj po rokoch. A podľa nás sa môžu stať inšpiráciou aj pre iné páry.

Pri dlhodobom vzťahu sa nejeden pár pýta, ako udržať iskru a vášeň v partnerskom zväzku. Pokiaľ hľadáte aj vy odpoveď, ako na to, nechajte sa inšpirovať kráľovským párom. Vojvodkyňa Kate Middleton a princ William nedajú dopustiť na rituály, ktorých sa v podstate od začiatku svojho randenia držia. 

Mohlo by vás zaujímať: Skutočný dôvod rozvodu Angeliny a Brada: Zahŕňal ju kvetinami, no zároveň bojoval s ich problémami

Na maličkostiach stavajú to podstatné

Síce veľké gestá sú tiež úžasné, avšak tie malé majú vo vzťahu väčšiu váhu. A Kate s Williamom sú si toho plne vedomí. Práve preto na maličkostiach stavajú to podstatné. No jeden aspekt je predsa len podľa nich zásadný, ak chcete fungovať harmonicky, spokojne a šťastne aj po rokoch. To, čo je podľa nich najdôležitejšie, je naučiť sa hovoriť jazykom toho druhého. Áno, každý človek dáva najavo city a emócie inak. Niekto slovne, iný skutkami. Vo chvíli, ak pochopíte, ako to ten druhý robí a myslí, máte vyhrané.

Práve na tom stavia kráľovský pár aj svoje manželstvo. Aj keď to iní nevidia, oni presne vedia, čo ktoré gesto znamená. Hoci si na verejnosti podľa protokolu nemajú prejavovať nežnosti, takto to robia veľmi nenápadne a zároveň cítia lásku toho druhého. 

Neprehliadnite: 6 stravovacích pravidiel Gisele Bündchen: Vďaka tomuto má tesne pre 40-tkou obdivuhodnú figúru a bezchybnú pleť

Láska, ktorú nielen vidieť, ale aj cítiť

Prejavovať si emócie je podľa nich základným pilierom dlhodobého zväzku. Len teda mnoho párov na to zabúda. Najmä, ako utekajú roky. A v neposlednom rade je veľmi dôležité robiť to aj pred deťmi. Zároveň je to pre potomkov akýmsi piliérom istoty a bezpečia. Musia vidieť, že mama a otec sa ľúbia. Presne to im dáva výborný emocionálny potenciál do budúcnosti. Kráľovský pár si to dobre uvedomuje.

Prečítajte si: Vydala sa za 90-ročného, pred synom pózovala v bikinách: Profesionálna zlatokopka, ktorá sa zapísala do dejín

Otvorenosť posúva emocionálnu úroveň vzťahu

Vo vzťahu sa vojvodkyňa a princ zároveň snažia byť k sebe maximálne otvorení. Hovoria si o všetkom. Pochopili, že len tak dokážu vytvoriť pokojnú, rodinnú atmosféru. Takú, pri ktorej sa žiaden z nich nebude báť hovoriť o svojich snoch a túžbach. Vedia, že je naozaj dôležité žiť s pocitom, že ste rešpektovaný a počúvaný, keď to očakávate. No čo, súhlasíte s kráľovským párom aj vy?

- Najčítanejšie -