Presunúť na hlavný obsah

Slovenky vycestovali na dovolenku za hranice: Alexandra Orviská už zmenila destináciu, oslávenkyňa Verešová je kúsok

Slovenské celebrity

Hoci toto leto je tak trochu iné pre všetkých, známe krásky sa rozhodli vycestovať. Volia však prioritne "safe" miesta, ktorú sú však nádherné. Kam sa okrem Chorvátska vybrali?

Martina Krnáč Valková a Sardínia

Očarujúca modelka Martina Krnáč Valková je už dvojnásobnou mamou. A túto úlohu si mimoriadne užíva. Pracovné záležitosti odložila na neurčito a naplno sa venuje rodine. Tieto prázdniny sa rozhodli s manželom Jánom, dcérkou Julianou a synčekom Jonathanom tráviť v Taliansku, na Sardínii.

Najmä talianske ostrovy boli pandémiou zasiahnuté najmenej a sú aktuálne bezpečné. Môžete sa tam slobodne pohybovať v exteriéri bez rúšok, užívať si chvíle pri mori a leto, na aké sme zvyknutí. Aktuálne je tam oveľa menej ľudí, ako kedykoľvek inokedy. A aj to vie mať svoje čaro, no nie? 

Andrea Verešová a Mykonos

Andrea Verešová sa radí medzi Slovenky, ktoré už viac, než dve dekády vypĺňajú titulky obľúbených a a známych plátkov, je stále žiadaná a aj po dvoch deťoch má postavu ako v 18 -tke. Napriek nabitému diáru nevynechá ani jeden tréning, dokonca sa venuje cvičeniu aj počas dovolenky. Bicyklovanie s rodinou, či vodné športy sú jej srdcovkou.

Andrea volí cestu, kde športovanie musí byť spojené so zábavou. Momentálne si užíva slnečné lúče na krásnom gréckom Mykonose. Toto miesto je tiež na zozname bezpečných krajín. A môžete si tu vychutnať leto naozaj naplno. 

Prečítajte si: Odkedy som mamou, môj život sa zásadne zmenil: Topmodelka Martina Krnáč Valková otvorene o príchode detí

Alena Pallová a Mykonos

Rovnakú dovolenkovú destináciu, zvolila tento rok aj prominentná lekárka, Alena Pallová. Tá si tu vychutnáva konečne to pravé leto a vytúžený pokoj a oddych. Vidieť, že si to naozaj užíva, pretože na každom jednom zábere doslova žiari.

Na Mykonose nájdete okrem klasických hotelov aj krásne vily na prenájom, kde budete mať súkromie rozhodne zaručené. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dr. Pallova Alena(@alenapallova),

Magdaléna Šebestová a Rakúsko

Modelka, bývalá riaditeľka Miss Slovensko, podnikateľka a mama, Magdaléna Šebestová patrí rozhodne medzi najkrajšie ženy slovenského showbiznisu.

Okrem toho, že sa absolútne naplno venuje dcérke Ninke a práci, stihla si počas víkendu oddýchnuť v susednom Rakúsku. Áno, aj tam môžete prežiť nezabudnuteľnú letnú dovolenku. Navyše, je to len na skok, čo sa v súčasnej situácii vo svete, tiež počíta, no nie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Alexandra Orviská a Zakynthos

Sympatická moderátorka Alexandra Orviská je známa tým, že cestovanie miluje a jej neodmysliteľnou súčasťou jej života. Každý rok si užíva v rôznych krajinách a na dobrodružstvá spojené s touto formou relaxu, nedá dopustiť.

Takže, keď sa uvoľnili opatrenia, rozhodla sa okrem Chorvátska navštíviť aj milovaný Zakynthos. Pláže sú tu však aktuálne také, aké neboli hádam nikdy. Takmer prázdne, vyľudnené, no stále poskytujúce dychberúce pohľady. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

Mohlo by vás zaujímať: Adela a Viktor Vinczeovci idú príkladom ako svet robiť krajším: Tieto maličkosti by ste si mali osvojiť aj vy 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe