Presunúť na hlavný obsah

Priateľka chcela sex ráno aj večer: Po roku som ju odmietol a nečakal som, že toto bude nasledovať

Partnerské vzťahy

Čitateľ sa s nami podelil o zaujímavý príbeh zo svojho života.

Mužský sen

Andrea bola dokonalá. Krásna, vtipná, múdra, samostatná a čo viac, milovala sex. Bola veľmi pudovo založená a mne, ako mužovi, sa to, samozrejme, veľmi páčilo. Bavilo ma, že sa kedykoľvek u mňa ukázala len za tým účelom, aby sme mali sex. A ten nikdy nebol nudný. Napriek tomu, že prvý rok neprešiel deň, kedy by sme sa neoddávali akýmkoľvek radovánkam. Či ráno, či večer...

Mohlo by vás zaujímať: Manželkinu neveru som odhalil vďaka jednej jej malej chybe: Toto by som inak nikdy nezistil

Ako to ale býva so všetkým, aj pri sexe sa človek občas presýti. To nebol však jej prípad, ale skôr môj. Po 10 mesiacoch som začínal mať v práci menšie problémy, veľa starostí a býval som z toho frustrovaný. Takže občas sa stalo, že som nemal chuť a ani energiu na sex či čokoľvek iné. Je to prirodzené, ale pre Andreu to bol zrazu problém. Tak som sa nechal vždy "ukecať". Lenže po roku mi prešiel pohár trpezlivosti a veľmi som vybuchol. Bola to naša prvá hádka, kedy sme si vyčítali asi všetko, čo sa za posledných 12 mesiacov udialo. No nebolo to natoľko vážne, že by sme sa rozchádzali. Naopak, na druhý deň prišla Andrea za mnou, ako by sa nič nedialo a opäť chcela sex. A to som ju už naozaj odmietol. Prvýkrát počas uplynulého roka. Odišla. Pár dní sa mi neozývala. 

Neprehliadnite: Našli ste chlapa, ktorému by ste chceli povedať áno? Stačí sa držať týchto 7 bodov a zostane pri vás navždy

Asi po týždni sa u mňa objavila. Vysmiata, ako by sa vrátila z dovolenky, odhodlaná pokračovať v našom vzťahu. Vedel som, že ma miluje, rovnako som vedel, že milujem ja ju. Porozprávali sme sa, vyjasnili si nejaké veci a mal som pocit, že u nej nastáva zvrat. Že konečne chápe, čo sa jej snažím posledné týždne vysvetliť. Dokonca sex už neprebiehal každý deň, ale "len" každý druhý. Nepátral som po tom, prečo jej to zrazu vyhovuje. Všetko bolo idylické a ja som naivne veril, že kvôli tomu, aby sme boli šťastní. 

Už o pár dní som sa dozvedel pravdu. Mal som náročný týždeň v práci a celý čas sme sa s Andreou nevideli. Prišla za mnou piatok večer, no ja som ju odmietol. A to už neustála. Vybuchla a priznala sa, že má iného. Že na dni, kedy ja "nemôžem" si našla náhradu. Nikoho, koho by milovala, ale sex je vraj pre ňu natoľko dôležitý, že nedokáže byť bez neho. V ten deň som sa s ňou rozišiel, čo ju veľmi prekvapilo. Čakala, že ju pochopím. Ale ja som to absolútne nechápal. 

Prečítajte si: Vzala som si muža snov, po roku prišlo vytriezvenie: Pre túto jeho záľubu som sa dala rozviesť

- Najčítanejšie -