Presunúť na hlavný obsah

Vždy vkusná a zladená: Prezidentka Zuzana Čaputová stavia svoje stylingy predovšetkým na týchto detailoch

Slovenské celebrity

Prezidentka SR Zuzana Čaputová je za každým neprehliadnuteľná, nielen vďaka vystupovaniu, ale aj stylingom.

Určite ste už aj vy postrehli, že šatník našej prezidentky Zuzany Čaputovej púta pozornosť pri každej príležitosti. A je presne taký, aký sa od jej postavenia očakáva - ženský, no sofistikovaný, veľmi rafnovaný, ale taktiež nápadný a svieži. 

Neprehliadnite: Rozhovor s Danielou Hantuchovou: Užívam si, že po 25 rokoch môžem byť konečne na jednom mieste

Kto povedal, že silné ženy musia nosiť nohavice? Ak aj zastávate dôležitú funkciu, tak nemusíte ukazovať, že na to máte formou "mužských" kostýmov. Práve naopak, ponechajte si svoju ženskosť a dominanciu zvýrazníte ešte viac. Toto robí práve naša prezidentka. Takmer na každej verejnej (viac či menej významnej akcii) je verná svojmu štýlu a šatám. Práve tie hrajú dominantnú úlohu v jej šatníku. Ak si detailne prezriete stylingy Zuzany Čaputovej z významných spoločenských stretnutí, zistíte, čo majú spoločné. 

Prečítajte si: Najlepšie kamarátstva v šoubiznise. Ktoré slovenské celebrity sú dobrými priateľkami?

Dominantné farby a výrazný pás. Toto je kombinácia, na ktorej si stylistka pani prezidentky i ona samotná, zakladajú. Farby ako fialová, kráľovská modrá, ktorá je tiež farbou roka či čierna sú presne tie, ktoré pani prezidentke nesmierne lichotia a zároveň upevňujú jej postavenie v očiach verejnosti. Na druhej strane sa však ani ona nebojí jemnejší tónov, ktoré zase podčiarknu jej ženskosť. Ako sme to mohli vidieť naposledy na návšteve rakúskeho prezidenta. Presne táto farba dokonalo kontrastuje so svetlou farbou jej vlasov, tónom pokožky a zanecháva veľmi príjemný dojem.

Druhý, rovnako podstatný detail, ktorý by ste nemali podceňovať ani vy, zvýrazňuje postavu a ženskosť Zuzany Čaputovej. Vždy zvýraznený pás, nech je váš model šiat akýkoľvek, dodáva jej lookom punc nefalšovanej rafinovanosti. Je úplne jedno, či ste štíhla, alebo máte ženské krivky. Nikdy by ste sa nemali nechať obrať svoju ženskosť. Práve naopak, zvýrazňujte ju, ako sa len dá. Samozrejme, vkusne. Príkladom je opäť šatník pani prezidentky. 

Mohlo by vás zaujímať: Top 5 farieb sezóny v podaní známych Sloveniek: Oživte hrivu týmito odtieňmi aj vy