Presunúť na hlavný obsah

V akých plavkách najradšej vidia naše prsia muži? Tento trend bikín je jednoznačnou odpoveďou

Móda

Z týchto bikín sa mužom podlamujú kolená. Ktorá žena ovládla ich predstavy a túžby?

Každá z nás si je vedomá toho, že v plavkách ideme „na trh“ s vlastnou kožou. Žena, ktorá sa tvári, že jej výber nepodlieha aj tomu, aby sa páčila mužom, v podstate klame. Práve počas leta máme totiž jedinečnú možnosť využiť všetky fyzické prednosti a dodať im čo najlepší vzhľad. K tomu si môžete dopomôcť aj výberom plaviek. Strihy sa postupne vracali k ére 90. rokov, kedy vykrojené nohavičky a vysoký pás ponúkajú mužom ten najkrajší pohľad do ženského lona. 

Prečítajte si: Na letnú dovolenku sme odišli ako zamilovaný pár, domov som sa vrátila sama: Nikdy som si nemyslela, že sa stane toto

Miniatúrne bikiny a vykrojené nohavičky

Bikiny, v ktorých momentálne zožali úspech krásky po celom svete sa na Instagrame šíria rýchlosťou blesku. Objavili sa už predošlú sezónu, no keď uvidíte ich strih, ihneď pochopíte, prečo sa trendom stali až teraz. Trvalo totiž istý čas, kým svetoznáme značky zareagujú a dizajnéri plaviek a bikín vytvoria doslova hit tohto leta, ktorý je inšpirovaný jednou z najznámejších modeliek sveta. Tá sa práve vďaka svojim krivkám a bujnému poprsiu v spomínanom strihu bikín doslova preslávila aj v mužskom publiku. Nečudo, že nejeden chlap teda uvíta, keď práve jeho partnerka siahne toto leto po bikinách v tomto strihu. 

Ide o miniatúrne trojuholníky, ktoré neprekryjú celé ženské poprsie. Práve naopak, nechajú ho patrične vyniknúť. Šnúrky sú čo najtenšie a rovnako to platí aj v prípade spodného dielu plaviek. Tie sú extrémne vykrojené, na zaväzovanie okolo bokov a dôležité tiež je, aby ste ich nosili poriadne vysoko. Krásne predĺžia postavu a nohy, vytvarujú pás a v maximálnej možnej miere zvýšia sexepíl ženy. Samozrejme, vyžaduje si to maximálne precíznu epiláciu a perfektne hladkú pokožku. 

Tieto bikiny vám môžu na prvý pohľad prísť odvážne, a to aj sú. Určite sa však oplatí ich vyskúšať. Budete prekvapené, aký perfektný vzhľad poprsia vytvárajú už len ich vyzdvihnutím a modeláciou. 

Mohlo by vás zaujímať: Neznáma sexica si pred nami na dovolenke zhodila vrchný diel: Môj muž potom prišiel s jedným návrhom

Zviditeľnila ich bikinová kráľovná 

Asi sa všetci zhodneme na tom, že aktuálnou korunovanou kráľovnou bikín je modelka Emily Ratajkowski. Tú možno vidieť práve v bikinách častejšie ako v bežnom oblečení. Emily zviditeľnila značku Inamorata, ktorej strihy bikín vykúzlia zo ženy doslova bohyňu, akú chce mať pri sebe každý muž. Súhlasíte?

- Najčítanejšie -