Presunúť na hlavný obsah

Preč s nudou v spálni! Tu sú tipy na najzaujímavejšie erotické hračky pre ňu aj pre neho

Sex

Ak príde reč na erotické hračky, väčšina mužov a dokonca aj žien sa začne tváriť, že táto téma je pre nich tabu. Kto to ich však ešte nevyskúšal, ani netuší, o čo sa pripravuje!

Ľudia si už od nepamäti pomáhali pri sexuálnom styku a hlavne pri masturbácii s rôznymi pomôckami. Zo staroveku sa dochovali záznamy o veľkých kamenných a neskôr drevených či kovových umelých penisoch, ktoré slúžili mužom aj ženám. Dnešný sortiment je omnoho prepracovanejší, bohatší a hlavne funkčnejší.

Erotické hračky pre ženy

Výber sexuálnych pomôcok pre ženy sa za posledné roky značne rozšíril a už zďaleka nejde iba o hračky, ktoré by sa dali využiť iba pre single ženy, práve naopak. Viaceré druhy erotických pomôcok je možné použiť aj na spestrenie vzájomného partnerského sexuálneho života, napríklad rôzne umelé dilda a penisy, či už vaginálne alebo análne.

Pre tie ženy, ktoré si chcú vychutnať vzrušenie na maximum, sú k dispozícii dokonca double dilda, ktoré možno použiť naraz aj do pošvy, aj do konečníka. Pokiaľ sa neuspokojíte iba čisto s mechanickou silou, siahnuť môžete samozrejme po overených a známych vibrátoroch.

Tie najlepšie modely disponujú aj špeciálnymi dodatočnými dráždidlami pre klitoris, takže okrem vaginálnej stimulácie si viete dopriať aj tento druh rozkoše a je potom iba na vašej šikovnosti, prípadne šikovnosti partnera, či príde skôr vaginálny alebo klitoriálny orgazmus. K dispozícii sú aj samostatné dráždidlá klitorisu.

Posledným výstrelkom módy sú vibračné vajíčka a Venušine guličky, ktoré prinášajú nebývalú rozkoš. Pre ozajstných fajnšmekrov sú určené špeciálne sado-maso pomôcky na bradavky a prsia, ktoré okorenia váš život spálni až na prah znesiteľnosti!

Erotické hračky pre mužov

Pokiaľ ide o sortiment sexuálnych pomôcok pre mužov, tu máte k dispozícii tiež bohatý výber. Základom sú samozrejme hračky a pomôcky určené na stimuláciu penisu. Najpopulárnejšie sú umelé vagíny, umelé zadočky a rôzne typy masturbátorov. Tie najlepšie z nich dokonca obsahujú aj špeciálne vrúbkované vnútro so záhybmi.

Ak sa k tomu pridá kvalitné materiálové prevedenie pripomínajúce pokožku, je o dokonalý zážitok postarané. Pokiaľ by ste chceli použiť spomínané pomôcky pri vzájomných erotických hrách, rozhodne najlepšou voľbou je značka Fleshlight.

Ďalším typom sú návleky a krúžky na penis, ktoré možno využiť pri BDSM hrách, ako aj pri masturbácii. Niektoré môžu pomôcť mužom aj oddialiť ejakuláciu, ale tu opatrne, aby neprišlo k priškrteniu penisu. Samozrejme, aj pre mužov sú k dispozícii rôzne análne kolíky.

Už osvedčenou pomôckou pre single mužov sú nafukovacie a silikónové panny. Kým tie základné modely poznáme už niekoľko desaťročí, najdrahšie typy pripomínajú svojou ohybnosťou a materiálovým spracovaním skutočnú ženu. Pripravte sa však na investíciu aj cez 1.000 €, no v tomto prípade už cena zodpovedá aj zážitku!

Muži, nezabudnite ešte na jednu dôležitú vec!

Kým u žien fungujú všetky spomínané erotické pomôcky vždy a bez ohľadu na stav ich sexuálneho zdravia, muži majú v tejto oblasti nevýhodu. Sexuálne hračky zamerané na nich si totiž vyžadujú absolútne kvalitnú a spoľahlivú erekciu.

Tá je dôležitá nielen pre fungovanie napríklad rôznych masturbátorov či umelých vagín, ale aj pre kvalitný sexuálny život s partnerkou v spálni. Problémy s ňou výrazne ohrozujú aj partnerský vzťah, čo už nezachránia žiadne erotické pomôcky. Našťastie, aj tento problém sa dá riešiť a nie je potrebné ani navštevovať lekára.

Na trhu totiž už tri roky pôsobí značka eJoy®, ktorá ponúka pre mužov podporné prípravky na zlepšenie stoporenia, libida a sexuálnej výkonnosti. Tabletky eJoy® sú dostupné bez receptu a založené na prirodzenom pôsobení kombinácie viacerých rastlinných extraktov, aminokyselín a iných prírodných látok.

Kúpiť si ich viete voľne a dokonca aj priamo v oficiálnom eshope výrobcu. Celý proces nákupu aj doručenia je jednoduchý a maximálne diskrétny. Tabletky možno užívať aj dlhodobo a ako ukazujú skúsenosti, práve vtedy účinkujú najlepšie.

- reklamná správa -