Presunúť na hlavný obsah

Film Havel už aj u nás: Režisér v spoločnosti pôvabnej slovenskej priateľky Vandy, manželka Roba Pappa s bruškom

Slovenské celebrity

Slovenskú premiéru českého filmu Havel prišli uviesť priamo jej predstavitelia, medzi nimi samotný režisér Slávek Horák s priateľkou, módnou návrhárkou Vandou Jandou.

 

Po slávnostnej premiére v pražskej Lucerne vám prinášame pohľad aj na slovenskú premiéru filmu Havel. Nechýbal režisér a scenárista Slávek Horák s priateľkou, módnou návrhárkou Vandou Jandou. Uviesť film medzi slovenských divákov prišiel aj herec Viktor Dvořák, ktorý stvárnil vo filme hlavnú postavu Václava Havla.

Nenechajte si ujsť premiréru z Česka: Slávnostná premiéra flmu Havel: Anna Geislerová sa zaradila medzi esá, nechýbala ani bývalá prvá dáma Dagmar Havlová

Vanda Janda

Módna návrhárka Vanda Janda obliekla na slovenskú premiéru opäť originálny model zo svojej dielne. Šaty, ktoré navrhuje najlepšie odprezentuje ako nositeľka ona sama, jednoducho sú úzko späté s jej osobnosťou, o čom svedčí aj jej rukopis. Naozaj pôsobivé.

Barbora Franeková

Bývalá misska Barbora Franeková preferuje v šatníku klasické strihy, do spoločnosti väčšinou v čiernej. K nej sa pohrala s detailmi a obula jej obľúbené šľapky Bottega Veneta v žiarivej modrej. Páči sa nám tiež detail v podobe kruhových náušníc.

Veronika Pappová

Manželka speváka Roba Pappa Veronika nosí pod srdcom budúceho spoločného potomka a tehotenstvo si užíva. V tento letný podvečer si obliekla biele šaty, pod ktorými sa jej rysuje krásne bruško. Nežné a svieže.

Wanda Adamík Hrycová

Filmová producentka Wanda Adamík Hrycová zvolila celočierny, veľmi elegantný outfit, v ktorom spolu s okuliarmi, aké nosí, pôsobí veľmi štýlovo a osobito. Vanda má svoj vlastný štýl a vidno, že sa pohybuje v umeleckej brandži. Rovnako ako v kariére jej to ide skvelo aj s voľbou šatníka.

Jana Slačková

Markizácka tvár a tanečnica Jana Slačková zvolila červené šaty, ktoré boli natoľko dominantné, že nič viac nebolo treba. Presne takto treba nosiť výrazné farby. Prirodzený make-up a celkovo vizáž úplne postačia. 

Barbora Bakošová

Bývalá misska Barbora Bakošová siahla po čiernych saténových šatách v midi dĺžke. Jednoduchý strih, ktorý je sofistikovaný a môžu si ho dovoliť dámy s perfektnou štíhlou figúrou. 

Neprehliadnite: Vždy vkusná a zladená: Prezidentka Zuzana Čaputová stavia svoje stylingy predovšetkým na týchto detailoch

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe