Presunúť na hlavný obsah

Módny hit tohto leta: Školské prezuvky v uliciach

Móda

Pamätáte si, ako sme do školy museli nosiť školské vrecká s prezuvkami, najčastejšie šľapkami, ktoré nemal nikto rád? A tak ako sme ako deti nechceli nosiť menčestrové nohavice alebo roláky, si aj šľapky vybojovali svoje miesto v módnych trendoch a našich skriniach. Práve tie typické školské papuče, ktoré žiadna z nás nechcela nosiť, sa toto leto dostávajú na výslnie a mala by ich mať v šatníku každá moderná žena.

O tom, že toto leto patrí šľapkám sa nemusíme ani rozprávať. Šľapky všetkých druhov sa dostávajú z kúpalísk, záhrad a prímorských dovoleniek do mestských ulíc. Dnes si môžete šľapky obuť k čomukoľvek a budete vyzerať štýlovo. Aké šľapky si ale vybrať? Ak hľadáte trendy kúsok na toto leto, školské šľapky sú ideálnou voľbou.

Verzia luxusných šľapiek z dielne svetových značiek

Módny priemysel tento rok predstavil niekoľko noviniek, a tak sa na svetových mólach čoraz viac začali objavovať obyčajné šľapky v rôznych farbách a vzoroch. Aj tie najväčšie značky sa zviezli na vlne módneho trendu, a začali ponúkať ich verziu luxusných „školských“ papúč, na ktorých visí cenovka s niekoľkými číslicami. Medzi módnymi značkami, ktoré ponúkajú nový trend sú aj značky ako Louis Vuitton či VERSACE. Ich modely nosia modelky, celebrity a módne ikony z celého sveta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SISA_KR (@sisa_kr),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Christine Evers (@vogueuplikethis),

 

Školské papuče si ale môže dovoliť každý smrteľník. Sú cenovo dostupné a nemusíte siahať iba po svetových luxusných značkách. Každý správny módny trend by totiž mal byť dostupný v rôznych cenových kategóriách, aby si ho vedel dovoliť každý. Školské šľapky nie sú výnimkou.

Model použitý na fotke Zenna White

Pohodlná a zdravá obuv pre všetky vekové kategórie

 

Základom pri každých topánkach by po vzhľade mala byť pohodlnosť. Väčšina moderných módnych kúskov má od komfortu ďaleko, školské šľapky aj v tomto prípade ponúkajú maximum pohodlnosti. Vydržíte v nich počas celého dňa, noha má voľnosť, ktorú cez leto potrebuje a vy pohodlnú a štýlovú obuv, ktorú viete zladiť ku všetkému.

Modely použité na fotke Zenna Camel a Zorka White.

Nie každé šľapky sú zdravé pre našu klenbu. Odporúčame preto siahnuť po kvalitnej obuvi, najlepšie zdravotníckej s anatomicky tvarovanou stielkou, ktorá ponúka komfort a zdravý povrch pre vaše chodidlá.

Je jedno koľko máte rokov, trend školských šľapiek je pre všetky vekové kategórie. Pohodlne sa v nich bude cítiť žena a muž v každom veku.

Model použitý na fotke Zorka Gold

K čomu ich zladiť?

Najčastejšia otázka znie: A k čomu si ich obuť? Odpoveď je jednoduchá – ku všetkému. Ak sa pozrieme na módne ikony zo Slovenska či zahraničia, školské papuče nájdeme obuté k šatom, k letným nohaviciam, džínsom, k elegantnému i športovému oblečeniu. Celebrity ich nosia aj s ponožkami. Áno, čítate dobre, bratia Česi zrazu nie sú tak neštýloví a zaviedli trend skôr ako svetové módne ikony.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SISA_KR (@sisa_kr),

 

Neutrálne farby - bielu, čiernu alebo béžovú a hnedú si viete obliecť aj k elegantnému kostýmu. Ak sa bojíte experimentovať, noste ich s letnými šatami, či k nohaviciam.

Modely použité na fotkách Zenno RedZenna White a Zenna Camel

Značka zdravotníckej obuvi BATZ ponúka niekoľko farebných variantov a vzorov. Spájajú  komfort a nápaditý dizajn, takže ak hľadáte pohodlné moderné šľapky, aby ste do šatníka vložili nový tohtoročný trend, pozrite si ich ponuku. Nebojte sa experimentovať a skúšajte nové trendy kúsky.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe