Presunúť na hlavný obsah

Prvé foto: Krásna moderátorka Barbora Krajčírová porodila, k dcérke Amii pribudol braček

Slovenské celebrity

Napriek tomu, že moderátorka svoje tehotenstvo netajila, krásne obdobie prežívala v prvom rade so svojimi najbližšími. S fanúšikmi sa na sociálnej sieti predsa len pochválila s fotkou svojho drobčeka.

Sympatická moderátorka je už mamou krásnej Amie. Tú má ešte zo vzťahu s hudobníkom Tomim Popovičom. Po tom, ako sa cesty dvojice rozišli, bola Barbora dlhý čas so svojou dcérkou sama, až kým jej do života nevstúpil ďalší osudový muž - vtedy ešte len regionálny politik Ľuboš Krajčír. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Krajčírová (@barbora.krajcirova),

Po niekoľkých mesiacoch si dvojica povedala svoje áno. Napriek tomu, že sú obidvaja známe osobnosti - pred niekoľkými týždňami sa totiž Ľuboš dostal do parlamentu, svoje súkromie si držali pod rúškom tajomstva. V tomto prípade však urobili výnimku. Podobne ako speváčka Mária Čírová, aj Barbora oznámila svoje tehotenstvo na svätého Valentína prostredníctvom Instagramu. „Pôvodne som sa chcela odfotiť s bocianom, ale zistila som, že doma žiadnheo nemáme. Ale čo máme doma momentálne, to je veľká pokora a radosť z toho, že príroda je skrátka najväčší zázrak a my sa tešíme, že nás bude o jedného viac,'' napísala k fotografii, na ktorej si podopierala malé, no predsa viditeľné tehotenské bruško.

Neprehliadnite: Dokopy ich spojil šoubiznis. Z týchto obľúbených celebrít sa stali páry

To, v akom mesiaci sa nachádza, moderátorka nekonkretizovala. S blížiacim sa termínom však pred pár dňami fanúšikom oznámila, že jej deň D je blízko. Ten vyšiel na stredu 29. júla. „Druhé životné požehnanie, ďakujem ti život,'' napísala k fotografii z nemocnice Barbora a zároveň prezradila pohlavie a meno bábätka - Kristián. „Vitaj na tomto svete,'' dodala a nám neostáva nič iné, len gratulovať.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Krajčírová (@barbora.krajcirova),

- Najčítanejšie -