Presunúť na hlavný obsah

Začínala ako striptérka, dnes je z nej najlepšia raperka všetkých čias. Cardi B ovláda svet šoubiznisu

Zahraničné celebrity

Meno Cardi B neostáva na žiadnej akcii bez povšimnutia. Len donedávna však bola neznámou ženou, ktorá tancovala pri tyči. Dnes jej však hudobný priemysel leží pri nohách - Cardi sa stala jednou z najúspešnejších raperiek všetkých čias.

Cardi B, vlastným menom Belcalis Almanzar, sa narodila prisťahovaleckým rodičom v New Yorku. Časť svojho detstva však trávila prevažne pri svojej starej mame, od ktorej pochytila výrazný latinsko-americký prízvuk, ktorého sa nevie zbaviť do dnešného dňa. Napriek tomu, že je na svoj pôvod hrdá, otvorene priznáva, že to v mladosti nemala ľahké. Ako pubertiačka si našla prvú prácu v amišskom supermarkete, z ktorého ju však už po niekoľkýchc týždňoch vyhodili. Bola totiž príliš koketná a drzá, čo sa silne veriacim majiteľom a zákazníkom nepáčilo. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cardi Gang!(@thats_cardi),

Práve od majiteľa obchodu dostala odporúčanie, aby sa radšej zamestnala ako striptérka. „Povedal mi, že som pekná a mám dobré telo. Odporučil mi, aby som sa zašla pozrieť do striptízového klubu, a tak som šla,'' prezradila Cardi fanúšikom na sociálnej sieti. Práve svojou otvorenosťou si vybudovala základňu podporovateľov, ktorým sa jej priamosť a otvorenosť páčila.

„Keď som vyšla na pódium prvýkrát, cítila som sa hrozne a v hlave som počula hlasy rodičov. Po chvíli mi to však už bolo jedno. Zrazu som mala peniaze, aké by som inak nikdy za život nevidela,'' priznala pre magazín ID a dodala, že pointou tejto práce bolo zarobiť si na vysokoškolské vzdelanie. Za necelé dva roky sa jej podarilo našporiť vyše 20-tisíc dolárov, no pri tyči neskončila. Namiesto toho sa vykašľala na školu a pokračovala v práci, ktorá jej vynášala tisíce dolárov. Videla v tom totiž mnoho výhod. „Môj život to zmenilo pozitívne. Zachránilo ma to od mnoha vecí,'' priznala vo svojej biografii. Kvôli svojmu povolaniu musela podstupiť aj plastické operácie - azda najznámejšími boli jej implantáty do zadku, ktoré jej spôsobili infekciu a ohrozili jej život. Napriek zárobkom si našla totiž pofiderného doktora, aby čím skôr dosiahla pozadie, ktoré by jej pomohlo vynášať o čosi viac.

Prečítajte si: PRED a PO: Otec Kylie a Kendall Jenner bol kedysi sexsymbol. Ako svojej rodine odhalil, že sa chce zmeniť na ženu?

Aj keď vo viacerých médiách Cardi uviedla, že si touto prácou šetrila nielen na dom, ale aj na odštartovanie svojej raperskej kariéry, pravdou je, že jej k tomu v skutočnosti dopomohlo čosi úplne iné. V časoch, keď sa sociálne siete ešte len rozbiehali, totiž na plné ústa rozprávala o tom, čo jej vadí, ale aj o svojom biznise striptérky. „Lákala som mužov do hotelov a potom som im hodila do pitia drogy, aby zaspali. Potom som ich okradla,'' priznala na sociálnej sieti, za čo sa na ňu strhla kritika. Cardi si však z nej ťažkú hlavu nerobila. „Nepovedala som, že som perfektná ani to, že žijem v perfektnom svete. Urobila som všetko pre to, aby som prežila,'' povedala ďalej na svoju obranu. 

Práve kontroverzné posty na sociálnych sieťach, v ktorých samú seba označovala za lacnú ženu, jej prilákali tisíce fanúšikov - a s nimi v ruke prišla aj sláva. Po tom, ako v roku 2017 vydala pesničku Bodak Yellow, sa okolo Cardi spustil hotový ošiaľ, ktorý trvá až do dnešného dňa. Nielenže vyhrala cenu Grammy za najlepší rapový album, objavila sa vo filme po boku Jennifer Lopez a na sociálnej sieti ju sleduje viac než 70 miliónov ľudí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cardi B(@iamcardib),

Neprehliadnite: Najkratšie manželstvá Hollywoodu: Tieto dvojice si vyrobili svetovú hanbu, ktorá žena bola vydatá len 55-hodín?

- Najčítanejšie -