Presunúť na hlavný obsah

Má 22 rokov, miliardy dolárov na účte a jeden jej post má hodnotu státisíce eur: Denne si urobí viac než 500 selfíčok

Zahraničné celebrity

Má 22 rokov, miliardy dolárov na účte a jediný jej post na sociálnej sieti má hodnotu státisíce eur. Ako však vyzerá bežný deň najmladšej členky klanu Kardashian-Jenner?

Napriek tomu, že sa Kardashianky nestránia tomu, aby ukazovali svoj každodenný život v ich vlastnej šou The Keeping Up With the Kardashians, život Kylie Jenner zostáva zahalený akýmsi rúškom tajomstva. Najmladšia dcéra Kris Jenner sa totiž ako jediná nezúčastňuje natáčania pravidelne a dokonca si vyhradila aj najväčšie súkromie - pred svetom sa jej napríklad podarilo zatajiť tehotenstvo či zásnuby s otcom jej dcérky. 

Prečítajte si aj: Premeny najmladšej Karadshianky: Hoci sama plastiky popiera, fotky hovoria opak

Nedávno sa však Kylie rozhodla spraviť výnimku a natočila blog, v ktorom fanúšikom priblížila svoj typický deň mamy, ale zároveň podnikateľky. Aj keď video neodhalilo niekoľko zásadných vecí určite možno povedať, že deň Kylie Jenner je mimoriadne zaujímavý... a samozrejme, tak trochu netradičný.

Pomocníci sú k dispozícii nonstop

Mnohí sa zrejme budú čudovať, no Kylie vstáva skoro ráno - približne okolo šiestej hodiny. Po tom, ako absolvuje rannú hygienu, následuje jej obľúbená časť. Spolu so stylistami a pomocníkmi, ktorí sú jej po ruke už od skorých ranných hodín, si vyberá outfit, v ktorom sa vyberie von. Tento proces, ktorý zároveň zahŕňa líčenie a úpravu vlasov, trvá približne dve hodiny. Jej dcérka Stormi medzičasom pozerá kreslené rozprávky. Dôležitým bodom jej úpravy je zároveň aj výber auta. Kylie totiž trvá na tom, aby sa auto hodilo k jej momentálnemu imidžu minimálne tak, ako jej dcérka. Po tom, ako je hotová, si totiž berie do parády ju - a opäť s pomocou stylistov vyberá ten najlepší možný outfit.

Ako Kylie priznala, nie je osoba, ktorá by si dopriala zdravé, pokojné raňajky, a tak často niečo zje na rýchlo. Od obeda ju totiž čakajú dôležité pracovné stretnutia - či už s mamou Kris Jenner, ktorá pôsobí ako manažérka, so sestrou Kendall, s ktorou vedie módnu značku oblečenia, alebo s pracovníkmi impéria Kylie Cosmetics, ktorí sa nestarajú len o dekoratívnu kozmetiku, ale aj o pleťové produkty. Všetky tieto stretnutia absolvuje aj malá Stormi, ktorá sa hrá v špeciálne vybudovanej izbe. „Nevedela som si predstaviť, že by som mala byť tak dlho bez nej. Rozhodla som sa jej teda vybudovať detskú izbu aj vedľa kancelárie,'' prezradila vo svojom vlogu Kylie. Počas obedňajšej prestávky svoju milovanú ratolesť príde pozrieť, no dovtedy na ňu zrejme dávajú pozor opäť asistenti. 

Všetko pre Instagram

Po obchodných stretnutiach prichádza čas na fotenie. Keď ide o špeciálne produktové fotenie na propagáciu novej kozmetiky alebo značky oblečenia, Kylie sa necháva zveriť do rúk profesionálom. Už dlhé roky je to napríklad jej verná fotografka Sasha Samsonova, ktorá sa z času na čas stará aj o jej fotografie na Instagram profile. Keď ju momentálne nemá k dispozícii, musí si postačiť aj sama. Našťastie tak, ako jej staršia sestra Kim Kardashian, aj Kylie je v tomto profesionál. „Predtým, než pridám fotku na sociálnu sieť, spravím približne 500 selfíčok. Najviac ľutujem, ak pridám fotku a zistím, že je aj nejaká lepšia,'' priznala na festivale v Cannes pre viaceré médiá. Spravovanie sociálnych sietí je totiž jeden z dôležitých príjmov, o ktoré sa Jenner stará. Za jeden reklamný post totiž zinkasuje až viac než milión dolárov. Niet sa čomu čudovať - jej Instagram profil totiž sleduje viac než 180 miliónov ľudí. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

Neprehliadnite: PRED a PO: Otec Kylie a Kendall Jenner bol kedysi sexsymbol. Ako svojej rodine odhalil, že sa chce zmeniť na ženu?

Čas na zábavu

Po týchto povinnostiach sa pracovný deň Kylie končí. Približne o šiestej hodine večer totiž nasleduje ďalšia fáza dňa - najmladšia sestra si totiž opäť necháva zmeniť celkový styling a chystá sa na zábavu spolu so svojou rodinou, či priateľmi. Väčšinou ide o luxusnú večeru, no Kylie otvorene priznáva, že vie variť. „Milujem varenie. Pripravujem burgery alebo špagety, nakoľko ich moja mama miluje. To je vlastne prvá vec, ktorú som sa naučila pripraviť,'' priznala vo vlogu a dodala, že nie každý jej večer sa končí nútenou diskotékou alebo párty. Spolu s jej najlepšími kamarátkami, ktoré s ňou bývajú v honosnej vile - to aby jej taktiež boli k dispozícii nonstop, si rada pozrie obľúbené seriály alebo zaujímavé filmy. Spať chodí približne okolo polnoci.

- Najčítanejšie -