Presunúť na hlavný obsah

Milujete sex? Tak pozor na vaše číslo! Toto už je pre mužov promiskuitné

Sex

To, že máte rada sex, nie je nič zlé. Ale ak pomerne často striedate partnerov, možno by ste sa pri novom priateľovi nemali chváliť svojim číslom.

Muži si potrpia na čísla. A nielen pri veľkosti... Zaujíma ich často i to vaše (sexuálne) číslo. Ak máte však pocit, že je príliš veľké, tak radšej uberte, aby ste potencionálneho partnera nevyľakali. I keď muži preferujú skúsené milenky, občas nechcú počuť pravdu. A aká pravda by ich teda mohla odradiť?

Prečítajte si: Letný románik so šéfom mal dopad na môj život: Toto všetko vám môže spôsobiť chvíľkové potešenie, nestojí to za to

Aj keď to samozrejme môže mať každý nastavené trochu inak, i v tomto smere sa konali rôzne prieskumy naprieč svetom a výsledky v priemere vyšli takmer všade rovnaké, alebo sa len minimálne líšili. Celosvetovo je však podľa Superdrug Survey ideálny výsledok nasledovný: čo sa týka žien, tu vyšlo "šťastné" číslo 7, pri mužoch je to 6.  Presne toľko partnerov je "akceptovateľných" počas nášho života. Samozrejme, čo sa týka promiskuity ako takej, tak tam je číslo trochu väčšie. Muži považujú ženu za promiskuitnú, ak mala viac ako 14 sexuálnych partnerov. 

Áno, keby ste si to racionálne zrátali, tak je to v podstate malé číslo. Veď si len vezmite, že ak je niekto po 30-tke stále slobodný, sexuálne aktívny už niekoľko rokov, tak by to mohlo vyjsť napríklad na jedného partnera za rok. To je celkom málo. Ale ako isto vieme, pri takýchto veciach ide často rozum bokom a necháme sa unášať emóciami. A niektorí muži hlavne egom.

Mohlo by vás zaujímať: Od prehnanej lásky je len krôčik k závislosti: Moja priateľka ma neustále sledovala, toto neznesie žiadny chlap

Milosrdná lož

V tomto prípade sa vám naozaj vyplatí. Predsa nikto nebude pátrať po vašej sexuálnej minulosti a vy sa vyhnete zbytočnému odsudzovaniu, čo by nakoniec mohlo zničiť váš nádejný vzťah. I keď sa na prvý pohľad zdá, že dospelý muž by to mohol pochopiť, treba si uvedomiť, že chlapi sú v tomto smere skôr ako malé deti - súťaživí a potrebujú si neustále niečo dokazovať. Za žiadnu cenu sa ich nesnažte predbehnúť, aj keby ste mali klamať. Milosrdná lož predsa ešte nikdy nikoho nezabila. 

Neprehiadnite: Toto zničí váš vzťah rýchlejšie, ako jeho bokovky: Pozrite sa, na čo by ste si mali dať pozor