Presunúť na hlavný obsah

Sú v radostnom očakávaní? Brooklyn Beckham sa s Nicolou už stihol oženiť a údajne čakajú bábätko

Zahraničné celebrity

Len nedávno oznámil najstarší syn Victorie a Davida Beckhama, že sa chystá pred oltár. Vo svete šoubiznisu sa však už pošuškáva, že bude čoskoro otcom.

Na rozdiel od slávnych rodičov je Brooklyn Beckham známy ako notorický sukničkár, ktorý striedal najznámejšie krásky šoubiznisu už od čias, keď sa dostal do povedomia verejnosti. Spočiatku sa preslávil vzťahom s herečkou Chloe Moretz, pred ktorou síce pokľakol, no následne ju podviedol s modelkou z magazínu Playboy. Následovalo niekoľko krátkodobých vzťahov až do momentu, kým sa nezoznámil s najlepšou kamarátkou svojej sesternice, ďalšou modelkou Hanou Cross. Aj tú požiadal po niekoľkých mesiacoch o ruku, no ich vzťah sa krátko na to rozpadol. 

Prečítajte si: Priateľka Brooklyna Beckhama má za sebou niekoľko plastík, s prvou začala už v 17-tich: Spoznali by ste ju bez nich?

Do tretice všetko dobré

V jeseni minulého roku sa začalo pošuškávať, že si Brooklyn, len pár týždňov po rozchode, našiel ďalšiu náhradu. Tentokrát ňou nebola žiadna modelka, ale herečka Nicola Peltz, ktorá len prednedávnom zahviezdila vo filme Transformers. Okrem iného pochádza z váženej rodiny multimiliardára Nelsona Peltza, z čoho majú radosť najmä rodičia mladého Beckhama. Veria totiž, že tentokrát sa na ich synovi nechce nikto priživiť. Sama Nicola vlastní luxusný byt v Manhattane a o peniaze nemá núdzu už od skorého detstva. Celý svoj život sa pohybovala v prominentnej spoločnosti, čoho dôkazom sú aj jej predošlé vzťahy so spevákom Justinom Bieberom či bratom slávnych sestier Gigi a Belly, Anwarom Hadidom

Ako to už u Brooklyna býva azda zvykom, po pár mesiacoch si pokľakol aj pred Nicolou. Snímky zachytávajúce tento moment však zverejnili až o niekoľko týždňov neskôr. „Svojej spriaznenej duše som sa opýtal, či si ma vezme a ona povedala áno. Som najšťastnejším mužom na svete. Sľubujem, že budem najlepším manželom a jedného dňa aj otcom,'' napísal k fotografiám s herečkou. Tá mu, pochopiteľne, tieto romantické vyznania stále opätuje. „Brooklyn, ty si môj svet,'' vyznala sa zo svojich citov pri fotografiách magického momentu Nicola.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa nicola (@nicolaannepeltz),

Neprehliadnite: Očistný trojdňový detox podľa Victorie Beckham: Na toto nedá kráska so super telom dopustiť

Utajená svadba

Netrvalo dlho a Nicola pridala na sociálnu sieť snímku, ktorá vyvolala špekulácie. Do svojho príbehu na Instagrame totiž na pár hodín zazdieľala fotku, na ktorej mladý pár drží svadobnú stuhu. O tom, že svadba prebehla v tichosti v prítomnosti najbližších, svedčí aj komentár pod Brooklynovou fotkou. Ten len pred pár dňami zverejnil nové fotografie Nicoly, pod ktorými sa objavil stručný komentár od jeho veľmi dobrého priateľa - pani Beckhamová.

Bola to však práve fotografia Nicoly, ktorá spustila ošiaľ. Herečka totiž pridala fotografiu, na ktorej so svojím priateľom pózuje vo voľných šatách, s krátkym popisom - baby B. Fanúšikovia sa tak nazdávajú, že dvojica je už v radostnom očakávaní. 21-ročný Brooklyn tieto klebety nepoprel, no zároveň ani nepotvrdil. Nemožno však pochybovať o tom, že mať rodinu s blonďavou herečkou je jedným z jeho plánov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa nicola (@nicolaannepeltz),

- Najčítanejšie -