Presunúť na hlavný obsah

Mužov si vždy získate sexom: Toto sa im páči najviac a budete s tým mať zaručený úspech

Sex

Muži nie sú komplikované stvorenia. V podstate na nich platia úplne obyčajné veci. Sex. Sami nám to prezradili.

Bez ostychu rovno k veci

"Prepáčte dámy, ale žiadny chlap nemá rád predohry. Zúčastňujeme sa ich len a len kvôli vám. Mne osobne, ako aj drvivej väčšine mužov, imponuje, keď je žena jednoducho pripravená ísť rovno na vec. Keď môžem z nej do pár sekúnd strhnúť všetko oblečenie a prejdeme rovno k sexu. A presne tieto ženy má dokážu vzrušiť a donútiť k výkonu, ako žiadne iné. Takže vykašlite sa na dlhé predohry, dajte rovno chlapovi, čo chce, a on vás bude o to viac milovať, verte mi,“  prezradil nám čitateľ Martin.

Mohlo by vás zaujímať: Za obyčajný letný flirt som takmer zaplatila najvyššiu daň: Muž, ktorý bol môj osudový, ma chcel opustiť

Trochu agresie

„Milujem tvrdý sex. Moje priateľky sa vždy sťažovali, že po sexe so mnou majú po tele samé modriny, ale mňa to jednoducho tak baví. Pri všetkých ex som sa však musel mierniť, až pokým neprišla moja súčasná manželka. Miluje, keď ju „plieskam“ a ja milujem, ako sa jej to páči. Nič ma nevie vzrušiť viac, ako keď môžem byť pri súloži ako odtrhnutý z reťaze. Samozrejme, všetko v rámci medzí a nikdy nerobím nič, čo by moje žena nechcela, alebo by jej to bolo nepríjemné. Ale verte mi, každý chlap si chce z času na čas užiť práve toto. Dovoľte mu to!" zveruje sa Ondrej.

Hlavne nie hanblivky

Sebavedomie je sexi! Raz som v podniku stretol ženu, s ktorou som niekoľkokrát počas večera udržiaval intenzívny očný kontakt. Nepoznal som ju, ani ona mňa, ale fyzicky ma neskutočne priťahovala. Pred záverečnou prišla rovno ku mne. Pozvala ma na pohárik a sebavedomo sa opýtala, či pôjdeme ku mne alebo ku nej. Neostýchala sa, chcela si len užiť a presne takýto sex ma jednoducho baví najviac. Nie nadarmo sa hovorí, že práve sebavedomé ženy majú navrch a je úplne jedno, ako vyzerajú," Jakub.

Neprehliadnite: Prebrala som sestre frajera a to nebolo všetko: Dodnes sa nerozprávame a to odvtedy prešlo 10 rokov

Prekvapenia

„Z času na čas treba prispieť do sexuálnej rutiny aj niečim novým. Ja som si vždy chcel skúsť trojku. No ísť do trojky si môžu dovoliť len partneri, ktorí si veria a nelomcuje nimi ani minimálny náznak žiarlivosti. Vždy som od svojich priateliek chcel trojku, ale žiadna na ňu nepristúpila. Až tá posledná. Chodili sme spolu vyše troch rokov a ako narodeninový darček mi darovala práve trojku. Nie však s niekým známym. Zobrala ma do baru, vyhliadli sme si cudzie dievča, u ktorého sme nakoniec skončili. Keďže moja priateľka sa chcela predviesť najlepšie ako vedela, zažil som sex ako nikdy doteraz. Ráno sme od cudzinky odišli, viac ju nevideli a ja som bol spokojný ako nikdy. Takéto prekvapenie dostávam od ženy každý rok a je to super. Takže moja rada, dámy,  robte to pre svojich partnerov. Prekvapujte ich!“ radí Peter.

Prečítajte si: Letný románik so šéfom mal dopad na môj život: Toto všetko vám môže spôsobiť chvíľkové potešenie, nestojí to za to