Presunúť na hlavný obsah

Kľúčové módne kúsky podľa česko-slovenských stylistiek: Obliekajú známe tváre a svojimi tipmi obohatia aj vás

Slovenské celebrity

Kto iný by vám mal radiť v oblasti módnych trendov, ak nie práve známi stylisti? Ich rady počúvajú známe tváre a mali by ste aj vy.

Zuzana Kanisová

Zuzana Kanisová patrí medzi najznámejšie slovenské stylistky, ktorej služby vyhľadávajú mnohé osobnosti. No jej prácu môžete obdivovať aj na stránkach slovenských a českých magazínov a aj v tých našich. Zuzana je milovníčkou minimalizmu, ktorý prezentuje často aj na sebe. Jej Instagram je tiež plný inšpirativných stylingov a ak naň zablúdite, určite vás jej fotky obohatia. Toto leto nedala dopustiť predovšetkým na bielu furbu a oversize kúsky. Či už v podobe topu alebo širokých nohavíc. Nebojte sa ich kombinovať spoločne. Vďaka tomu budete v centre pozornosti. 

Prečítajte si: Evolúcia Miss Slovensko: Posledné desaťročie sa ideál krásy menil, no posledné víťazky majú predsa len niečo spoločné

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Kanisova (@zuzanakanisova),

Jana Tomas

Ďalšou známou stylistkou je tiež sympatická blondína Jana Tomas. Jej štýl je trochu iný, no rovnako inšpiratívny. Jana miluje hravosť, sviežosť a farby. Nebojí sa kombinovať pánsky štýl so ženskými prvkami, no tiež dievčenské kúsky. A práve takýto jeden je niečím, čo by mal tvoriť základ šatníka - boho šaty (nemusia byť nutne v bielej farbe) sú roky na vrchole popularity a ešte nejakú tú sezónu určite budú. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Tomas (@janatini),

Janka Topanka

31-ročná rodáčka z Bratislavy má tiež čo ponúknuť. Aj brunetka Jana Topanka si vybrala módu za svoje živobytie a ide jej to celkom dobre. Na Instagrame ponúka denno-denne dávku inšpirácie, ktorú sa oplatí odpozorovať. Janka si predovšetkým potrpí na doplnky, pretože vie, že práve tie dokážu styling dotiahnuť do finálnej podoby a dodať mu šmrnc. Jej tip? Nápadité, tak trochu retro úzke okuliare sú niečím, do čoho by ste mali investovať i vy. 

Neprehliadnite: Inšpirujte sa známymi Slovenkami. Pozrite si najštýlovejšie účesy tohto leta

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa jankatopanka(@jankatopanka),

Milena Zhuravlova

Milena Zhuravlova je rodáčka z Ukrajiny, ktorá sa presadila u našich českých súsedov. Fotí pre najprestížnejšie české magazíny, založila vlastný pop-up store a tiež dokonalo prezentuje najhorúcejšie trendy práve na sebe. Rovnako, ako Janka Topanka, aj ona kladie veľký dôraz na doplnky. Klobúky sú práve tými, ktoré si zamilovala najviac. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Milena Zuravljova (@milenazhu),

Mirka Dobiš

Zopár cenných rád môžete vyťažiť aj prezeraním si instagramového profilu ďalšej známej stylistky, Slovenky Mirky Dobiš. Útla tmavovláska rada kombinuje klasické kúsky s nejakými výstrelkami. A ak sa toho nebojíte, mali by ste sa podobnou cestou vybrať aj vy. Ukážkovo pôsobí napríklad klasika, ktorá by mala byť v šatníku každej ženy - plisová midi sukňa s trendy záležitosťou posledných sezón - rybárskym klobúkom. 

Neprehliadnite: Najspokojnejšie páry nášho showbiznisu: Tieto dvojice objavili čaro spokojného a šťastného života

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mirka Dobis (@fashionspy.sk),

- Najčítanejšie -