Presunúť na hlavný obsah

Najproblematickejšia partia tela u žien je podľa trénera táto: Ak sa ňu zameriate včas, dokážete z nej urobiť prednosť

Zdravie a relax

Ženy zväčša vždy bojujú so svojím telom. Málokedy sú totiž s vlastnými krivkami spokojné. Tréner nám prezradil, ktorá partia je najkritickejšia, no napriek tomu z nej dokážete urobiť veľkú prednosť.

Dokáže najviac potrápiť, no získate stratený sexappeal

Všetky vieme, že osí pás pridáva na sebavedomí, to je jasné. "Mať dokonalé, vyformované a vyrysované brucho je snom hádam každej mojej klientky. No zároveň ide aj o jednu z najproblematickejších častí ženského tela vôbec."

"Obzvlášť po pôrode, sa z tejto partie zhadzuje o niečo ťažšie. No napriek tomu, je práve táto časť nášho tela, jednou z najdôležitejších, akú vôbec máme. Ak chcete mať štíhly pás a obzvlášť spodné brucho, bez práce a odriekania to nepôjde. Na to sa treba jednoducho od začiatku nastaviť," vysvetľuje fitness tréner Pavol Turánik. 

Inšpirujte sa: Plavky so sebou: Štýlové jazerá a bazény na kúpanie u nás a v okolí, ktoré si na prvý pohľad zamilujete

Keď sa však práve v tejto oblasti dostanete do formy, prinavráti vám to sexappeal a aj stratené sebavedomie. Mať totiž ploché brucho je neuveriteľne sexi a okolie si to okamžite všimne.

5 minútový cvik, ktorý zvládnete aj doma v obývačke

Príťah kolien k hrudníku

Ľahnite si na chrbát. Nohy sú vo vonkajšej rotácii, teda členky sú od seba viac vzdialené ako kolená. Pomaly urobte pritiahnutie kolien smerom k hrudníku. Základ je, že sa neopierate o ruky. 

Ideálne je urobiť pri každom cviku 10 opakovaní v troch sériách. Nezabúdajte na to, že dôležitá je v tomto prípade kvalita, nie kvantita. Preto si dávajte pozor na samotné dýchanie aj techniku. 

Neprehliadnite: Dajte si pozor na chĺpky v oblasti bikín: Tomu, ako sa upravujete tam dolu, by mal podliehať aj výber plaviek

 

- Najčítanejšie -