Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Z móla do ulíc aj do vášho šatníka: Tieto prvky by ste mali odkukať zo street style lookov

Móda

Módne trendy síce vznikajú v ateliéroch módnych dizajnérov, ale o tom, čo bude populárne, sa nerozhoduje na móle, ale na ulici.

Na chlapca

Základné pravidlo, ktoré ovládajú všetky módne ikony, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou fashion weekov. Práve na ne je vždy zameraná najväčšia pozornosť, ich looky sú mnohokrát nápaditejšie, ako tie na samotných mólach a v podstate ukazujú, aké trendy sa ujmú alebo nie. Ak teda rada sledujete módnu scénu a každú sezónu dopĺňate šatník o najhorúcejšie trendy, tak by ste nemali prehliadnuť nasledovné video. 

Inšpirujte sa: Náušnice by mali byť vašim novým poznávacím znamením: V novej sezóne vyberajte z týchto kúskov

Názorne v ňom vidieť, čo je túto jeseň v centre pozornosti. Kúsky, ktoré sú rôzne, no majú niečo spoločné – nájsť ich môžete prevažne v pánskom šatníku. Kostýmové vesty, kravaty, traky, obleky... To sú prvky, ktoré sa zo sveta mužskej módy infiltrovali do tej ženskej. A veľmi úspešne.

VIDEO: Pánske prvky v ženskom šatníku: Takto by ste ich mali nosiť

Vesta

By mala byť neodmysliteľnou súčasťou biznis looku. Nie len toho, ktorý nosí váš partner, ale aj vášho. Ak si chcete zachovať ženskosť, nakombinujte ju s voľnou košeľou, spod ktorej bude nenápadne vyčnievať kúsok podprsenky, alebo s koženou sukňou či šortkami.  Nezabudnite na ihličky, ktoré podčiarknu vašu ženskosť.

Kravata aj traky

Aj toto si môžete požičať od svojho partnera. Obyčajný styling v podobe košeľe a širších nohavíc môžete v priebehu pár sekúnd pozdvihnúť na vyššiu úroveň práve týmito doplnkami. A ak chcete ukázať dokonalý zmysel pre štýl a detaily, skúste kombináciu kravaty a šperkov. Tento mix môže na prvé počutie znisť až príliš divoko, ale na druhej strane, kedy, ak nie práve teraz je dovolené nosiť naozaj všetko...?

Mohlo by vás zaujímať: Trend širokých nohavíc si na jeseň zamilujete: Tieto stylingy budú baviť aj vás

Všetko veľké sa ráta

Oversize košeľa, sako, nohavice, svetre, kabáty... Proste čokoľvek, čo doma máte, čo má doma váš priateľ, alebo čo vám padne do oka v obchodoch. Nebojte sa kombinovať oversize s overzisom. A ak chcete dodať stylingu nádych ženskosti, urobte to pomocou vysokých topánok alebo červeného rúžu... 

Neprehliadnnite: Jeseň bude patriť teniskám: Tieto kúsky sú kľúčovým kúskom sezóny

 

- Najčítanejšie -