Presunúť na hlavný obsah

Červený koberec OTO 2020: Okúzľujúca Marianna Ďurianová, Jarmila Lajčáková-Hargašová vždy ako dáma

Slovenské celebrity

Galavečer OTO 2020 prilákal do novej budovy Slovenského národného divadla množstvo osobností. Nahliadnite s nami na červený koberec.

Marianna Ďurianová

Moderátorka Marianna Ďurianová si na odovzdávaní cien televíznej ankety odniesla zlatú sošku za najlepšiu športovú moderátorku. Zažiarila v zelenej róbe v antickom duchu, čomu prispôsobila aj vizáž a pôsobila kúzelne.

Jarmila Lajčáková-Hargašová

Moderátorka Jarmila Lajčáková-Hargašová potvrdila status dámy, keď sa na červenom koberci objavila v zlatej róbe s gradientom. Nenútené, elegantné, za každým iné a pritom vždy s noblesou. Presne tak možno vystihnúť jej voľbu rób, v ktorých sa v spoločnosti objavuje. 

Čítajte tiež: Slávnostná premiéra flmu Havel: Anna Geislerová sa zaradila medzi esá, nechýbala ani bývalá prvá dáma Dagmar Havlová

 

Diana Mórová

Herečka Diana Mórová stavila na ružovú róbu s výrazným opaskom, ktorá zvýraznila všetky jej ženské prednosti. Odvážny model doladila jemnou vizážou a vytvorila tak harmonický look, v ktorom bola doslova ako bohyňa.

Veronika a Daniela Nízlová 

Sestry a speváčky Veronika a Daniela Nízlové sa spoločne zladili do metalických odtieňov a na červenom koberci sa ukázali v slávnostných róbach. Dvojica si vždy potrpí na ženské stylingy a inak to nebolo ani tentokrát.

Jana Prágerová

Organizátorka Jana Prágerová mala na sebe obtiahnutú róbu s hlbokým výstrihom a so zvoncovými rukávmi. Slávnostný vzhľad, v ktorom sa ukázala na pódiu v novej budove SND bol typický pre jej styling, ktorý nosieva do spoločnosti.

Henrieta Mičkovicová a Alexander Bárta

Herečka Henrieta Mičkovicová so svojím manželom, hercom Alexandrom Bártom preferujú minimalizmus a presne to im sedí. V čiernom stylingu pôsobili elegantne a moderne zároveň. Sympatickej dvojici to spolu vždy ladí.

Lina Mayer

Speváčka Lina Mayer si na galavečer OTO obliekla jednoduchú bielu róbu, kopírujúcu jej siluetu. Na chrbte mala výstrihy a v tomto rafinovanom modeli sa tak zaradila medzi najlepšie oblečené prítomné dámy. 

Dominika Mirgová

Speváčka Dominika Mirgová zvolila korzetový stri róby s veľkou hladkou sukňou a rozparkom. Čipka v oblasti dekoltu z nej urobila spokojnú a sebavedomú krásku večera, ktorá si atmosféru tohto spoločenského podujatia vychutnávala.

Sima Martausová

Speváčka Sima Martausová prišla na galavečer vo vzorovaných šatách s potlačou, ktorá vždy vystihuje jej osobnosť. Je totiž známa tým, že miluje folklórne motívy a kvetinovú potlač a presne to nám k nej aj ide. 

Michal Hudák 

Herec, zabávač a moderátor Michal Hudák získal hneď dve sošky, z toho jednu opäť ako Absolútny OTO. Večer si prišiel vychutnať v spoločnosti manželky, no neskrýval radosť z kolegov a priateľov. Jeho stylingy patria dlhodobo medzi najlepšie spomedzi pánov, tentokrát to opäť potvrdil.

Tomáš Maštalír s manželkou

Herec Tomáš Maštalír si prevzal počas galavečera OTO sošku za najlepšieho herca. Spoločnosť mu počas večera robila manželka, s ktorou sa takto pekne zladil. Elegantný pár v nadčasovom prevedení. 

Kali s manželkou

Raper Kali s manželkou Alicou si prišiel prevziať sošku za najlepšieho speváka roka. Kali si získal priazeň divákov po tom, čo účinkoval v televízii a ihneď si získal sympatie masového publika. Svojský štýl vystihuje jeho osobnosť a dvojici to počas večera pristalo.

Prečítajte si viac: Kali a jeho nádherná manželka Alica: Nevesta nám prezradila najkrajšie okamihy ich svadby

 

Matej Cifra

Moderátor Matej Sajfa Cifra bol počas večera stredobodom pozornosti a tomu mal prispôsobený aj styling. Oceňujeme, že aj páni na Slovensku sú čoraz viac otvorení móde a vidno to na ich výbere oblečenia čím ďalej, tým viac, vďaka čomu sa posúvame vpred.

Janette Štefánková

Najlepšia moderátorka spravodajstva Janette Štefánková si vybrala róbu, hodnú dámy. Perfektný strih kopírujúci ženské krivky, lodičkový asymetrický výstrih a odhalené ramená a to všetko v duchu jednoduchosti. 

Andrej Bičan s partnerkou

Herec Andrej Bičan si nenechal ujsť túto spoločenskú udalosť po boku svojej partnerky, ktorá mala na sebe veľmi peknú asymetrickú róbu. V jednoduchosti je krása a musíme povedať, že to bola skvelá voľba šiat.

 

 

- Najčítanejšie -