Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Strapce sa vrátili v plnej sile: Ako by ste ich mali efektívne nosiť?

Móda

Trend nosenia strapcov to už raz bol. Ale ako ste už stihli postrehnúť, aj tento prvok sa opäť vrátil do módy. A v oveľa väčšej sile.

Strapce, strapce, strapce

Pred pár mesiacmi sme v New Yorku mohli vidieť desiatky módnych prehliadok od renovovaných dizajnérov, ktoré predpovedali trendy na sezónu jeseň/zima 2020/21. A i keď boli rôzne, niektoré mali predsa len niektoré prvky spoločné. A to konkrétne strapce, ktoré sa vďaka newyorským dizajnérom opäť vracajú na výslnie. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Back to business: Kraťasový kostým do práce z vás urobí sebavedomú ženu a otvorí nové príležitosti

A ako to už býva zvykom, to, čo je na móle, je okamžite aj na ulici. A tak strapcová móda zasiahla módnych influencerov v plnej sile. Ako nosiť tento štýlový doplnok si môžete pozrieť v priloženom videu.

VIDEO: Strapcová móda v podaní módnych influencerov

Ide o veľmi výrazný prvok vášho looku, preto je na mieste zahodiť jednoduchosť a nenápadnosť. A naopak, ukázať svoju teatrálnejšiu stránku. Strapce na sukni, na rukávoch, na svetroch alebo doplnkoch majú veľkú silu. A nerozhoduje pri tom ani ich dĺžka, materiál, strih... Bavlnené, hodvábne aj pierkové strapce sú dovolené. Či už pre váš každodenný office look, večerný párty alebo dokonca svadobný. Práve nevesty by mali venovať pozornosť pierkovým strapcom, ktoré sa na spodnej časti šiat dokážu dokonalo vynímať. 

Neprehliadnite: VIDEO: Z móla do ulíc aj do vášho šatníka: Tieto prvky by ste mali odkukať zo street style lookov

Veľmi efektívne môžu pôsobiť aj v spojitosti s koženými doplnkami - traky, popruhy alebo opasky so strapcami pôsobia veľmi štýlovo a originálne. Ak je toto práve cesta, ktorou sa chcete vydať aj vy, tak smelo do toho. 

Prečítajte si: Trend širokých nohavíc si na jeseň zamilujete: Tieto stylingy budú baviť aj vás

- Najčítanejšie -