Presunúť na hlavný obsah

Vydala som sa za jediného chlapa, ktorého som stretla: Pre toto viem, že to bolo najlepšie rozhodnutie

Partnerské vzťahy

Láska na celý život? Dnes už celkom vzácnosť, nemyslíte?

Poznáte dvojice, ktoré by boli spolu od strednej školy, vzali sa, užívali si spoločný život, rodinu a to aj bez toho, že by mali v živote viac ako len jedného partnera? Možno si poviete, že dnes jej niečo také nemožné. Ale nie je to úplne tak. Svoj príbeh nám prezradila čitateľka Dagmar. 

Stredoškolská láska

Každý vám povie, že láska zo strednej školy nevydrží. I keď si myslíte, že môže. Aj mne to všetci hovorili. S manželom Patrikom sme sa zoznámili v prvom ročníku na gympli. Od prvého momentu som sa zamilovala ako bláznivá puberťáčka. Strávili sme spolu celú strednú školu, následne sme si vybrali aj rovnakú vysokú. Bola to skutočne silná láska. Po skončení vysokej prišlo na rad spoločné bývanie a rozhodovanie, čo bude ďalej.

Prečítajte si: Nie je to len sexi čipková spodná bielizeň, čo dokáže chlapa vzrušiť: Potrpia si aj na oveľa bežnejšie veci

Veľmi často som od svojich kamarátok počúvala, že či ma neláka skúsiť aj iného chlapa. Vedieť, aké by to bolo. Úprimne, v živote som nad tým nerozmýšľala. Veď prečo aj? Mám po boku milujúceho partnera, s ktorým je pre mňa všetko dokonalé, tak čo by som mala meniť...?

Patrik bol na tom rovnako, tiež počúva od svojich kamarátov, že predsa život nekončí s jednou ženou, nemôže byť taký staromódny a ešte je mladý na to, aby zostal zakotvený v ničom podobnom. 

Spoločná budúcnosť

Musím povedať, že ako tínedžeri sme veľmi nad budúcnosťou nerozmýšľali. A v podstate ani počas vysokej sme jej nevenovali čas. Ale keď nastúpila realita, vtedy sa začalo ukazovať, čo nás čaká. Spoločné bývanie, prvá práca, málo peňazí, veľa hádok... Klasika, ktorou si prejdu každé vzťahy. Človek by si povedal, že po viac ako deviatich rokoch ste už odolný voči hádkam, ale nebola som. Každá jedna ma veľmi mrzela, no zároveň ma akýmsi spôsobom uisťovala, že robím správne. Že nechcem iného muža. A Patrik to cítil rovnako. Bolo medzi nami úplne iné puto, aké majú so svojimi priateľmi moje kamarátky. Ťažko sa to vysvetľuje, ale vďaka tomu, že sme spolu od strednej školy, sme naozaj boli nerozluční. A tak sme sa rozhodli konečne vziať. 

Neprehliadnite: Toto sú tajné túžby mužov, o ktorých sa nám boja hovoriť

Večer pred svadbou prišla za mnou najlepšia kamarátka s plačom, že ju manžel podvádza a bude sa rozvádzať. Boli spolu len dva roky! Zároveň dodala, že je unavená z toho, že má opäť budovať niečo nanovo a že by chcela život aký mám ja. Vedela som, že ten môj po boku Patrika je dokonalý. Ale keď to počujete nahlas, uvedomíte si, že to tak je. 

Môžete mať rôzne vzťahové skúsenosti, rôznych partnerov, veľa či málo...Čísla ale vo výsledku nič neznamenajú. Vziať si lásku zo strednej je dnes výnimka a som rada, že práve ja ju potvrdzujem. Ak prežívate najdivokoješie obdobie s niekym milovaným, spolu starnete a stávate sa zodpovednými, je to úplne iný pocit. Viete, že na toho človeka sa môžete naozaj spoľahnúť. 

Mohlo by vás zaujímať: Muži prezradili hlavné dôvody nevery: Nedostatok sexu ani nuda to nie sú

- Najčítanejšie -