Presunúť na hlavný obsah

Osvojte si ranné rituály Lady Amelia Windsor: Mladučká kráska sa stala inšpiráciou aj pre Meghan Markle

Zahraničné celebrity

Sesternica princa Harryho a Williama, dokáže svojím dievčenským, nežným a nenúteným šarmom vzbudiť pozornosť médií rovnako, ako Meghan a Kate. A dokonca sa v jednej veci, stala pre svojskú manželku princa Harryho veľkou inšpiráciou.

Ranná rutina, ktorá robí zázraky na počkanie

Hovorí vám niečo meno Lady Amelia Windsor? Že nie? Ale jednozančne by malo. Ide totiž o najkrajšiu členku britskej kráľovskej rodiny, ktorá žne jeden úspech za druhým. A dostáva sa do väčšej pozornosti ako Kate Middleton, či Meghan Markle. 

Plavovlasá Amelia je sesternica princa Williama a Harryho z druhého kolena. Študuje na prestížnej škótskej univerzite, je veľmi inteligentná a svojou nežnosťou a krásou, vyráža mnohým dych. Popri štúdiu a dráhe modelky sa venuje aj aktivizmu za životné prostredie.

Veľmi jej záleží na našej planéte, jej budúcnosti a enviromentálna oblasť ju úprimne zaujíma. Práve to ju doviedlo k myšlienke, že odmieta používať komerčné produkty na pleť, ktoré nie sú vyrobené v súlade s prírodou.

Nedá dopustiť na organickú a bio kozmetiku. Dokonca si množstvo vecí na tvár ako sú masky, či peelingy, mieša sama doma v kúpeľni. Týmito jej rituálmi, sa inšpirovala aj Meghan Markle. 

Prečítajte si: Chce byť navždy mladá? Madonna neustále šokuje fanúšikov, jej posledná fotka spôsobila ošiaľ

Princezná bez korunky je inšpiráciou pre Meghan Markle

"Milujem pomarančovo - kávový peeling na pleť a masku z granátového jablka. Ich výrobu zvládnete za tri minúty a efekt je absolútne perfektný. Dokonca si recept na tieto moje, pýtala aj manželka princa Harryho," prezradila  pre People. 

"Rozžiari to pleť, vypneju a dodá jej potrebnú farbu. Navyše maska z granátového jablka, pomáha uzatvárať póry a to sama na sebe aj pozorujem."

Okrem toho si Amelia každé ráno prejde pleť kockou ľadu, vypije pohár horúcej vody s olivovým olejom a dá si grapefruit. To všetko skvele naštartuje spaľovanie, metabolizmus a vlastne vás to takmer nič nestojí.

Maska z granátového jablka

  • 1/2 granátového jablka
  • 2 lyžice kokosového oleja
  • 2  lyžice medu
  • 5 lyžíc gréckeho jogurtu

Pomarančovo - kávový peeling

  • 1 polievkovú lyžicu kávovej usadeniny z čerstvo uvarenej kávy
  • 1 lyžicu jogurtu
  • 3 lyžice medu
  • šťavu z jedného pomaranča

 

Neprehliadnite: Podstúpila princezná Diana nejaké procedúry? Rituál, na ktorý nedala dopustiť, využíva dnes aj Kate Middleton

- Najčítanejšie -