Presunúť na hlavný obsah

Skutočne muži tak veľmi a často riešia len sex? Štyria nám prezradili niečo, čo vás môže prekvapiť

Partnerské vzťahy

Tak, ako to naozaj je? Skutočne potrebujú muži neustále rozprávať len o sexe?

Nevieme, kde sa vzalo tvrdenie či presvedčenie, že muži majú v hlave len sex. Ale jedno je isté. Nie je to úplne tak. Neveríte? Tak si prečítajte, čo nám na to sami povedali.

Jozef

"Pamätám si, že keď som sa zoznámil so svojou ženou, tak sme mali konverzáciu na túto tému. Bola presvedčená, že keď idem s kamošmi na pivo, nebudeme sa o ničom inom rozprávať len o sexe. Vysmial som ju. Prečo si predsa myslíte, že máme sex v hlave 24 hodín? To nie je pravda. Dokonca som nikdy s nikým nepreberal žiadne detaily zo spálne. Áno, občas si medzi sebou s kamarátmi povieme, keď má niekto novú známosť, či bol sex dobrý, ale to zaberie tak desať sekúnd. Potom sú tu iné témy, ktoré nás zaujímajú viac."

Mohlo by vása zaujímať: Máte radi štipľavé? Chilli by ste mali mať po ruke aj kvôli jeho vplyvu na libido a potenciu!

Martin

"Od určitého momentu som nadobudol presvedčenie, že ženy myslia a hovoria o sexe viac. A preto sú presvedčené, že aj my na tých našich chlapských stretnutiach nič iné neriešime. Je to ale veľmi smiešne. Naposledy som reálne sex s kamarátmi riešil v prvom ročníku na vysokej škole. Odvtedy nemám tú potrebu prezrádzať akékoľvek detaily, čo i len najbližšiemu kamarátovi."

Neprehliadnite: Aké je to, keď nezostane sex na jednu noc bez následkov? V každom prípade vám to zmení život od základov

Lukáš

"Veľmi ma vždy pobaví, ak vidím niekde článok o tom, ako sú muži posadnutí sexom, nič iné neriešia, rozoberajú, aká je žena v posteli, či sa snaží alebo nie, či je vzrušujúca alebo nie... No najvtipnejšie na tom je, že jediný človek, s ktorým mám potrebu to riešiť, je aktuálna partnerka. Pretože sa jej to týka. Tak prečo si myslíte, že si vešiame na noc takéto detaily? Veď predsa, ak by bol sex nudný, alebo nijaký, rozhodne by sme sa tým nechválili. Nechodíme za sebou a neplácame sa po ramene s rečami "dobrá práca". Realita je iná, akú asi vídate vo filmoch alebo ženských seriáloch..."

Ján

"Áno, muži sa občas rozprávajú o sexe medzi sebou, ale inak, ako si myslíte. Sex príde na pretras jedine vtedy, keď sa chce niekto pochváliť tým, aké porno si práve pozrel alebo čo tam videl. Nikdy som nepočul žiadneho chlapa vešať druhému mužovi na nos detaily zo spálne. Veď to robia tínedžeri medzi sebou, keď si potrebujú niečo dokázať, alebo sa pochváliť. Zrelý muž rieši sex len s partnerkou. S nikým iným."

Prečítajte si: Nie je to len sexi čipková spodná bielizeň, čo dokáže chlapa vzrušiť: Potrpia si aj na oveľa bežnejšie veci

- Najčítanejšie -