Presunúť na hlavný obsah

Ideálna žena očami mužov: Na toto si potrpia, pokiaľ to s vami myslia dlhšie, ako len na jednu noc

Partnerské vzťahy

V očiach mužov mnohokrát pôsobíme inak, ako si myslíme. Pozrite sa spolu s nami, čo je pre nich podstatné a na čo nedajú dopustiť. Teda pokiaľ to s vami myslia dlhšie, ako len na jednu noc.

Áno, samozrejme, ako prvé si na vás muži všimnú vzhľad. Niekoho priťahujú štíhle blondínky, iného brunetky s nejakými krivkami, ďalšieho potetovaná kráska s piercingami. Požiadavky na vzhľad svojej vyvolenej sa u mužov skutočne diametrálne líšia.

Prečítajte si: Nie je to len sexi čipková spodná bielizeň, čo dokáže chlapa vzrušiť: Potrpia si aj na oveľa bežnejšie veci

Prvý kontakt zohráva významnú rolu

Hovorí sa, že prvých päť sekúnd pri kontakte je zásadných. No neznamená to, že na základe nich sa buď dáte alebo nedáte dokopy.

”Dôležité sú len na to, aby ste zistili, či medzi vami hrá nejaká chémia. Ak počas toho pochopím, že táto baba by možno mohla byť aj niečo viac ako trebárs len čašníčka, čo mi aktuálne pripravuje kávu, nie je to automaticky o tom, že jej posúvam svoje číslo. Možno sa o dva-tri dni na to miesto vrátim a zistím, či to cítim rovnako. A ak áno a ona mi opätuje úsmev, potom sa s ňou dám do reči. "

Mohlo by vás zaujímať: Muži prezradili hlavné dôvody nevery: Nedostatok sexu ani nuda to nie sú

"Ďalší level je o tom, či si sadneme. Je pre mňa dôležité, aby som sa mal so ženou o čom baviť. Pokiaľ hľadáte niekoho na život a nie na jednu noc, intelekt a všeobecný prehľad sú veľmi dôležité,” hovorí 34-ročný Emil.

Verná, spoľahlivá, lojálna a empatická, takú chce hádam každý

Okrem vzhľadu muži riešia aj vaše povahové vlastnosti. Najmä v prípade, ak sa chcú po vašom boku usadiť. ”Ideálna manželka by mala byť verná, spoľahlivá, do istej miery nezávislá, nežná a láskavá," hovorí 32-ročný Leo.

Jeho kamarát Ivan však dodáva aj ďalšie veci. ”Pre mňa je podstatné, aby bola pokojná. Vedela si v zásadných a ťažkých situáciách zachovať chladnú hlavu. Na hysterické scény veru nie som stavaný. Zároveň chcem, aby mi rozumela a nesnažila sa ma veľmi meniť a pretvárať.”  

Mohlo by vás zaujímať: Muži prezradili hlavné dôvody nevery: Nedostatok sexu ani nuda to nie sú

Dobrý sex je viac ako podstatný a treba o tom hovoriť nahlas

Nezabúdajte však, že dôležité sú aj spoločné záujmy. Pokiaľ ich aj na začiatku vzťahu nemáte, mali by ste na tom popracovať. Skúste nájsť niečo, čo vás oboch chytí za srdce a venujete sa tomu. No a v neposlednom rade je dôležitý sex.

”Toto beriem ako samozrejmosť. Chcem ženu, ktorá bude mať k nemu pozitívny vzťah. Ak mám byť s jednou celý život, bez toho to jednoducho nepôjde,” dodáva 29 ročný Ivan. Viete teda, aká žena je dokonalá? Presne tá, po ktorej boku sa napokon rozhodnú zostarnúť.

- Najčítanejšie -