Presunúť na hlavný obsah

Známa tanečnica nikdy nevyzerala lepšie ako po pôrode: V bikinách predviedla telo ako diva so synom v náručí

Slovenské celebrity

Nádherná tanečníčka Monika Sakmanová, známa z mnohých televíznych formátov, je od konca roka 2018 maminou. S raperom Ramónom Beňom, s ktorým tvoria pár už viac ako 12 rokov si rodičovstvo veľmi užívajú. A známej Slovenke materstvo mimoriadne pristane.

To ako sa cítime vo vnútri vyžarujeme aj navonok

Sympatická a krásna tanečníčka Monika Sakmanová a jej životný partner, Ramón „Rakby“ Beňo to spolu ťahajú už viac ako 12 rokov a sú jasným príkladom toho, že láska v showbiznise, môže fungovať a mať tiež nádhernú perspektívu. A to aj napriek tomu, že ste v hľadáčiku médií. Všetko je totiž o uhle pohľadu.

Dnes už sú rodičmi, vytúženého synčeka a tvoria krásnu rodinu. Svoj vzťah si pestujú nepochybne aj na základe spoločných záujmov, či životného optimizmu, ktorým obaja sršia. Vidieť, že sú skutočne spokojní. 

Samotná Monika sa vždy mohla pochváIiť nádherným telom, lebo pohyb jej nikdy nebol cudzí, no podľa nás nikdy nevyzerala lepšie ako teraz.

Presne toto je jasným dôkazom, že materstvo rozhodne neuberá na kráse. Práve naopak. Monika doslova žiari a so synom v náručí vyzerá ako skutočná diva. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Sakmanova (@monysakman),

Prečítajte si tiež: Slávnostná premiéra flmu Havel: Anna Geislerová sa zaradila medzi esá, nechýbala ani bývalá prvá dáma Dagmar Havlová

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Sakmanova (@monysakman),

 

Monika je žena, ktorá zbožňuje pohyb, s rodinou veľa cestujú, užívajú si spoločné chvíle na výletoch a rozhodne neobsedí. Často ju vídať v horách, v prírode a stále je verná svojmu milovanému tancu. Veruže to všetko sa odrazí, v tom dobrom.

Keď sa k tomu pripočíta starostlivosť o drobca, ktorý je snáď v najaktívnejšom veku, krásna brunetka sa ani nezastaví. To všetky mamy dobre vedia. A na postavičke sa to jednoznačne odzrakdlí. Krásna línia tela a krivky jej ani náhodou nechýbajú. Klobúk dole!

Neprehliadnite: Vždy vkusná a zladená: Prezidentka Zuzana Čaputová stavia svoje stylingy predovšetkým na týchto detailoch 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Sakmanova (@monysakman),

- Najčítanejšie -