Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Tanečná škola Riverpark Dance School oslávila 10 rokov. Napriek koronavírusu sa im podarila veľkolepá šou

Zábava

Od otvorenia azda najznámejšej tanečnej školy na Slovensku ubehlo už neuveriteľných 10 rokov. Za ten čas dokázala škola v hlavnom meste vychovať tisíce tanečníkov.

Nápad založiť tanečnú školu prišiel prirodzene. „Keď sa dajú dvaja tanečníci dokopy a majú dve malé tanečníčky doma, tak to nemôže byť ani ináč ako viesť tanečnú školu,'' prezradila zakladateľka Riverpark Dance School, Iveta Tkáčová. Zrejme ani netušila, že takto po desiatich rokoch, bude mať vo svojej tanečnej škole tých najlepších trénerov a stovky malých detičiek, ktoré dostanú vďaka jej nápadu príležitosť vystupovať. Práve ich sledovanie na tanečnom parkete pre Ivetu jedným z najsilnejších a najkrajších momentov. 

V takomto momente sa niesla aj šou, ktorú tanečná škola usporiadala pri príležitosti svojich 10-tich narodenín. Tá sa konala na doskách Novej scény, na ktorých sa okrem špičkových tanečníkov predstavili aj hudobníci Majk Spirit a Mária Čírová.

Celým večerom, ktorý bol pre divákov prístupný aj v online verzii, sprevádzal známy moderátor Sajfa. Počas programu sa ukázala aj 11-ročná dcéra Ivety Tkáčovej, Karolína. Pre ňu nie je vystupovanie žiadnym problémom, práve naopak. Karolína prepadla tanečnému umeniu tak, ako jej mama - a rôznym druhom tancom sa venuje už od útleho veku. Slovenko mala taktiež možnosť reprezentovať na niekoľkých zahraničných súťažiach vďaka čomu bola vo svojej kategórií zaradená medzi siedmich najlepších tanečníkov sveta.

VIDEO: Pozrite si pár záberov z atmosféry 10. narodenín tanečnej školy River Park Dance School

- Najčítanejšie -