Presunúť na hlavný obsah

Trápia vás ťažké prejavy PMS či problémy s libidom? Táto tradičná rastlina je hotový zázrak

Sex

Viete, že môžete výrazne zmierniť prejavy PMS, podporiť sexuálny výkon, libido, aj plodnosť prostredníctvom jednej rastliny?

Z historických prameňov je známe, že kotvičník zemný (lat. Tribulus terrestris) používali už v tradičnej čínskej aj ajurvédskej medicíne a svoju priazeň si za roky získal po celom svete. Aké sú známe účinky kotvičníka na ľudský organizmus?

#1 Vyhľadávané afrodiziakum

V určitých etapách života môžeme zaznamenať nedostatok chuti na sex alebo stratu sexuálneho záujmu. Keď sa chceme vyhnúť problémom vo vzťahu v súvislosti s nedostatkom intimity medzi partnermi, pomôcť môže práve kotvičník zemný. Jeho konzumáciou prispejeme k sexuálnej túžbe a spokojnosti mužov aj žien.

#2 Zvládanie ťažkostí s PMS

Ženám dokáže kotvičník okrem zvýšenia sexuálnej túžby podať pomocnú ruku pri ťažkom priebehu PMS či menopauze, pretože zmierňuje ich symptómy (nestabilné emócie, návaly tepla, podráždenosť). Táto rastlina má podľa vedcov pôsobiť na zníženie úzkosti, stresu a niektoré zdroje uvádzajú dokonca aj redukciu výskytu nedokonalostí pleti počas menštruačného cyklu.

#3 Prírodné riešenie porúch erekcie

Práve pomoc pri erektilnej dysfunkcii u mužov bola jedným z dôvodov, prečo si kotvičník zemný vyslúžil miesto v tradičných medicínach. Podával sa vždy, keď muži trpeli nedostatkom energie, zníženou chuťou na sex či problémami s potenciou. V súčasnej dobe je účel použitia rovnaký a kotvičník je používaný najmä vo forme vysoko koncentrovaných kapsúl alebo ako súčasť doplnkov na erekciu.

#4 Zlepšenie športového aj sexuálneho výkonu

Kotvičník si našiel svoje uplatnenie ako výborný doplnok na povzbudenie, a radí ho na popredné miesta medzi bylinkami na podporu výdrže. Vďaka obsahu saponínov, flavonoidov a trieslovín je obľúbený medzi športovcami, pretože podporuje telo aj myseľ. Výkon však neovplyvňuje len v posilňovni, ale aj v posteli.

#5 Zvýšenie šance na potomka

Podľa štúdie vedcov z Harvardu má kotvičník schopnosť zlepšiť kvalitu spermií a ich pohyblivosť. Vďaka tomu majú muži lepšie vyhliadky na splodenie dieťaťa.

O svoje radosti v posteli sa nemusíte pripravovať, či už ste žena alebo muž. Výkon, libido, ľahký priebeh PMS, ale aj plodnosť môžete pozitívne ovplyvniť jednoducho -

stačí pomocná ruka kotvičníka zemného, prírodného výživového doplnku.

- reklamná správa -