Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Andrey Verešovej vyzerá ako jej verná kópia. Vanessa podedila jej povestný šarm, čo poviete?

Slovenské celebrity

Meno Andrey Verešovej nie je v slovenskom ani českom šoubiznise žiadnou neznámou. Známa modelka sa môže pýšiť ukážkovou postavou a krásnou tvárou. Vedeli ste však, že jej povestný šarm podedila aj jej dcéra?

O tom, že Andrea Verešová patrí k najkrajším ženám česko-slovenského šoubiznisu, niet pochýb. Napriek tomu, že je dvojnásobnou maminou, ktorá len pred pár týždňami oslávila 40tku, vyzerá viac než skvelo. Aj keď je za tým nepochybne drina a kopec hodín starostlivosti, pravdou je, že za to nepochybne môže aj genetika. Dôkazom toho je aj jej dcérka Vanessa, o ktorej už teraz možno povedať, že jedného dňa vyrastie v krásnu ženu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial),

Prečítajte si: Slovenská topmodelka, inžinierka a žena, ktorá miluje ekológiu. Rozhovor s Barborou Bruškovou

Rovnaká a predsa odlišná ako mama

Hoc vyzerá 13-ročná Vanessa ako verná, mladšia kópia svojej mamy, v skutočnosti možno povedať, že sú rozdielne. Zatiaľ čo je Andrea už minimálne 20 rokov uchvátená svetom modelingu, jej dcéru Vanessu to ťahá opačným smerom. „Ona je tak zažraná do snowboardu a do športu - wakeboard, atletika, gymnastika, že ten modeling ide stranou,'' prezradila pre web Topky. Napriek tomu sa svojej dcére snaží dávať voľnosť a neobmedzovať ju v jej rozhodnutiach. Aj keď nie je vylúčené, že sa jedného dňa modelingovou dráhou uberie, pravdou je, že fotenie samej seba, na rozdiel od iných tínedžeriek, Vanessu nebaví. Na svoju sociálnu sieť pridáva svoje zábery naozaj len sporadicky. Väčšinou sa jedná o športové úspechy alebo obľúbené aktivity, selfíčka by ste hľadali márne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial),

Neprehliadnite: Prácu modelky vymenila za rolu matky. Ako momentálne žije Adriana Karembeu Sklenařiková?

Zdá sa tak, že mladá športovkyňa má naozaj iné priority než väčšina dievčat v jej veku. Okrem toho, že sa ukážkovo učí na samé jednotky, sa taktiež vo väčšine svojho voľného času venuje športu. Jej snom je dostať sa na zimnú olympiádu. Našliapnuté na to nepochybne má, len pre pár mesiacmi totiž vyhrala majstrovstvá detí a mládeže vo svojom rodnom Česku dokonca porazila všetky súperky a odniesla si prvé miesto - a to už druhý rok po sebe. Dostalo sa jej tak aj mediálnej pozornosti, ktorú však veľmi dcéra modelky a podnikateľa neobľubuje. Na margo rozhovoru, ktorý dávala Vanessa českým médiám, to poznamenala na sociálnej sieti práve Andrea. „Síce to Vanesska z celého srdca srdca nenávidí a fotoaparátom a redaktorom sa vyhýba ako sa len dá, ale ako dvojnásobná olympíjska víťazka detí a mladáže a akrutálne už aj majsterka Českej republiky, sa tomu asi úplne nevyhne,'' uviedla slovenská modelka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@_vanejsa_),

Nuž, to, či sa nakoniec Vanesska stane skutočnou olympijskou reprezentantkou, stane, je zatiaľ otázne. Ak však bude vytrvalo cvičiť tak, ako doteraz, veríme, že je na tej najlepšej ceste... a kto vie, možno ju pred objektívmi fotoaparátov uvidíme častejšie aj ako športovú hviezdu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@_vanejsa_),

- Najčítanejšie -