Presunúť na hlavný obsah

Aké kabelky nosiť do kancelárie? Módne trendy na sezónu jeseň/zima 2021 by vám mali vydržať oveľa dlhšie

Móda

Z prehliadkových mól k nám prichádza inšpirácia na kabelky do kancelárie, vďaka ktorým si ihneď získate vyšší sociálny status. Tieto dizajnérske skvosty zaujmú hneď na prvý pohľad.

Poďme sa inšpirovať priamo do centra diania, a teda na prehliadkové móla z uplynulých mesiacov.  Kolekcie jeseň/zima patria medzi tie najkrajšie a najpôsobivejšie. Striedajú sa dizajny, materiály a textúry, ale aj spôsoby, akými sa kabelky vyrábajú a akú majú predurčenú životnosť. 

Inšpirujte sa: VIDEO: HOT TREND sako so stiahnutím pásu: Tento jeden detail zmení váš styling na ukážkový

Professional Totes

Kabelky, pre ktoré je charakteristické slovo „timeless“. Tvoria pevný základ biznis šatníka a vďaka ich klasickému a zároveň inovatívnemu dizajnu máte v každom období pocit, že predbehli dobu. A to už niekoľko rokov. Môžete vyskúšať akékoľvek iné dizajny, avšak sme si isté, že k tomuto jednému vás to bude ťahať navždy.

Kabelka v štýle peňaženky na mince (Vintage Coin Purses)

Prepojenie s históriou možno pozorovať na kabelkách, ktoré pripomínajú peňaženku na mince s magnetickou sponou na vrchu. Z tohto tvaru vzišli aj iné dizajny kabeliek do ruky, pre ktoré je charakteristickým rukopisom retiazka. Biznis štýl s kabelkou v ruke v tomto dizajne vás prenesie priamo do ulíc Paríža či New Yorku.

Solid Buckets

Návrhári sa čoraz viac zamýšľajú nad udržateľnosťou v móde a ako ju čo najlepšie uchopiť. Jedným z riešení sa stali aj kožené kabelky na opakované použitie, ktoré sa nosia v rukách či už v dizajne pevného vedierka alebo jemu pripomínajúci dizajn. Objavujú sa tiež špeciálne púzdra alebo kabelky na fľaše, ktoré idú krokom k udržateľnosti planéty.

Micro biznis kabelky do ruky

Svet micro kabeliek sa ešte neskončil a aj keď sa vám to môže zdať do práce absurdné, sú ženy, ktoré si vystačia s tým najdôležitejším práve na malom uzavretom priestore. S touto potrebou sa teda rozrastala aj ponuka mini kabeliek, ktoré by sa mohli nosiť formálnejšie, napríklad v rámci office looku. 

Neprehliadnite: VIDEO: Hnedá farba sa hlási o slovo: Jeseň bude patriť týmto odtieňom

Mäkké prešívané tašky

Nadrozmerné tašky do ruky alebo lepšie povedané pod pazuchu si ako prvá trúfla nosiť módna ikona Victoria Beckham. Trvalo pár sezón, kým sa udomácnil tento dizajn vo svete módy a zrazu s ním prišli na sezónu jeseň/zima 2021 aj iní módni velikáni  či módne domy. Mäkké prešívané kabelky vedia nosiť len skutočné majsterky štýlu.

- Najčítanejšie -