Presunúť na hlavný obsah

Hollywoodske smoliarky: Obdivujú ich milióny ľudí, no nevedia si nájsť pravú lásku

Zahraničné celebrity

Patria medzi najobľúbenejšie hviezdy. No zároveň aj medzi najnešťastnejšie. Toto trio známych hviezd má problém nájsť si lásku.

Mnohé celebrity sa neraz vyjadrili, že nájsť si skutočnú lásku je vďaka ich úspechu pre ne trochu náročnejšie. A asi na tom niečo bude. Inak sa len ťažko vysvetľuje, ako je možné, že svetovo obľúbené hviezdy ako Jennifer Aniston, Demi Lovato a Selena Gomez si jednoducho nevedia nájsť muža snov? Veď predsa sú miláčikmi Ameriky a celého Hollywoodu. 

Neprehliadnite: Ani Kim Kardashian, ani Jennifer Lopez či iné: Najnovšie si ženy chcú dať upraviť svoj vzhľad podľa tohto trendu

Demi Lovato

Je úspešná umelkyňa, zarába milióny, obdivujú ju ľudia po celom svete, ale chlapa po svojom boku si stále neudrží. A už to vyzeralo, že sa dočká svojho "žili spolu šťastne až do smrti", no nakoniec sa majú veci trochu inak. Demi Lovato oznámila, že sa rozišla so svojim snúbencom. A i keď všetci dúfali, že to bude láska na celý život, vydržalo to len pár mesiacov. Demi si vraj myslela, že ju snúbenec Max len využíva. „Bolo to veľmi ťažké rozhodnutie, ale Demi a Max sa rozhodli ísť vlastnými cestami a sústrediť sa každý na vlastnú kariéru,“ prezradil pre magazín People blízky zdroj speváčky. „Jeden pre druhého majú len lásku a rešpekt a vždy budú s radosťou spomínať na chvíle, ktoré strávili spolu." No tak či onak 28-ročná umelkyňa si prechádza posledné roky nie veľmi idylickým obdobím. Jej vzlety a pády sa týkajú milostného života, ale i zdravotného. Liečenie sa, zamilovanosť, rozhody... Snáď si toho pravého raz nájde. 

Mohlo by vás zaujímať: Na svoj rozvod si obliekla svadobné šaty. Ako v skutočnosti vyzeralo manželstvo Britney Spears?

Selena Gomez

Iné meno, rovnaký príbeh. Aj vek. Aj zdravotné problémy (trochu iného charakteru). Ani populárna Selena Gomez to nemá jednoduché. Mnohí sa domnievajú, že za všetkým je jej neúspešný vzťah s Justinom Bieberom, ktorý stroskotal síce už pred rokmi, ale očividne sa z neho známa bruneta nie a nie dostať. Zlomené srdce aj ego, do toho psychické problémy, paparazzi za pätami.. Je celkom jasné, že to celebrity nemajú jednoduché. A i keď sa Selena pokúšala o romantické vzťahy s kolegami, nikam no neviedlo. Možno by mala hľadať v iných vodách. A keď nie muž, tak aspoň nová kuchárska šou momentálne Selenu uspokojuje. A na to ostatné si musí aj ona ešte počkať.

Jennifer Aniston

I keď Jennifer Aniston skutočne milujeme. bohužiaľ, nelichotivý status smoliarky jej naozaj patrí. Že by za tým bol rovnaký problém ako u Seleny? Zlomené srdce a ohrdnuté ego? Mnohí jej fanúšikovia sa tiež domnievajú, že jednoducho sa nepreniesla cez Brada. I keď sa pokúšala usadiť, život manželky a úspešnej herečky jej akosi nestačil. Nakoniec sa s Justinom rozišla a odvtedy je opäť sama. Ale, možno nie. Mnoho špekulantov z Hollywoodu sa naivne nazdáva, že Jenn a Brad majú k sebe opäť blízko. Často sa objavujú v magazínoch "zaručené" informácie o tom, že zdroj blízky okoliu tvrdí toto a druhý tamto...Ale aká je realita? Taká, že Brad má novú ženu po svojom boku. Mladú modelku. A nie Jennifer. Zatiaľ.

Prečítajte si: Verná a mladšia kópia Angeliny Jolie. Kto je nová, európska priateľka Brada Pitta?

Myslíte si, že si tieto celebrity nevedia nájsť partner kvôli sláve?

spolu hlasovalo 140 ľudí

Nie
103

- Najčítanejšie -