Presunúť na hlavný obsah

Musela mu sľúbiť, že nikdy nepriberie. Melania získala manželstvom s Donaldom Trumpom bohatstvo, ocitla sa však v pekle

Zahraničné celebrity

Tretia manželka Donalda Trumpa stojí po boku súčasného amerického prezidenta najdlhšie zo všetkých žien - už viac ako 20 rokov. Mnoho ľudí sa však domnieva, že láska z ich vzťahu dávno vyprchala.

Slovinská kráska Melania Knauss sa modelingu venovala už od svojich 16-tich rokov. Napriek tomu, že sa jej vo svojej rodnej krajine darilo a bola prezentovaná dvoma európskymi agentúrami, sa rozhodla skúsiť svoje šťastie v New Yorku. Práve tam, v roku 1998, stretla na párty podnikateľa Donalda Trumpa, ktorý sa v tom čase rozvádzal so svojou druhou manželkou. Aby toho však nebolo málo, na párty prišiel v sprievode inej modelky - no len čo zbadal Melaniu, začal ju dobýjať. 28-ročná Slovinka sa však nenechala ľahko omotať a na prosbu o telefónne číslo Donaldovi odvetila, nech jej nechá on to svoje. Melania ho nechala čakať a zavolala mu po týždni a vzápätí sa od bohatého podnikateľa nechala pozvať na večeru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa FLOTUS Melania Trump (@flotusmelania),

Netrvalo dlho a dvojica spolu začala randiť. Aj keď sa o ich vzťahu vie naozaj len málo, isté je, že rozhodne nebol ukážkový. Predtým, než sa zasnúbili sa niekoľkokrát rozišli. Donald mal totiž Melaniu pod drobnohľadom a vedel o každom jej kroku. Neraz sa stávalo, že volal človeku, s ktorým sa jeho priateľka rozprávala na párty, len preto, aby mu to vytmavil - prípadne aby sa ho opýtal, ako sa má supermodelka, ktorá patrí jemu.

 

Prečítajte si: Manželstvo, ktoré šokovalo celý svet. Brigitte Macron zviedla svojho študenta, dnes je prvou dámou Francúzska

Svadba ako z rozprávky, manželstvo ako z hororu

Veľkolepá svadba sa konala v roku 2005 na Floride. Aj keď mala Melania na sebe šaty za viac než 100-tisíc dolárov a všetko vyzeralo idylicky, až priam rozprávkovo, v skutočnosti to bolo inak. „Sme veľmi šťastní,'' prízvukovala Melania opakovane americkým médiám, no zdroje z ich blízkeho okolia však tvrdia čosi iné. Podľa ich slov bolo totiž od začiatku jasné, že úlohou Melanie je dôstojne reprezentovať podnikateľa a stáť po jeho boku za cenu, že získala americké občianstvo a žije si ako v rozprávke. Dôkazom toho sú dokonca nahrávky, s ktorými prišiel časopis Vanity Fair. V čase, keď mala Melania 35 rokov a bola tehotná, Donald nebol dvakrát nadšený. „35 rokov je už vek, kedy ženy prestávajú byť príťažlivé a treba ich vymeniť,'' uviedol na margo svojej manželky. S Melaniou sa rozhodol ostať po tom, ako mu sľúbila, že sa o seba a svoju postavu, bude poctivo starať. Podmienkou tiež bolo, že po pôrode musí vyzerať tak dobre, ako pred ním. 

Napriek tomu, že sa Melanii túto podmienku podarilo splniť a dnes vyzerá na svoj vek pomerne dobre, Donald svoj sľub porušil. Len pred niekoľkými rokmi sa totiž ukázalo, že Melaniu podvádzal už krátko po tom, ako mu na svet priviedla syna Barrona. K mileneckému pomeru sa priznali dve pornoherečky, ktoré sex, ale zároveň aj jeho priestory, v ktorých sa milostné hrátky odohrávali, detailne opísali. „Pre mňa to nebolo nič moc, no on po milovaní začal ochkať a chváliť, že to bolo skvelé. Popritom som sa ho pýtala na jeho ženu, Melaniu, ktorá len nedávno porodila dieťa. Povedal mi, že to nevadí, že ona spáva v iných miestnostiach a po sexe mi začal ukazovať aj fotky svojho novonarodeného syna,'' prezradila jedna z nich vo svojej knihe.

Neprehliadnite: Z nevinného dievčatka sa stala silikónová modelka. Prečo sa Pamela Anderson rozhodla pre plastické operácie?

Oddelené spálne

Pravdou je, že Melania do dnešného dňa nespí so svojím manželom v jednej miestnosti. Podľa informácií viacerých zahraničných médií sa totiž ubytovala v izbe pre upratovačky. Od Donalda je tak čo najďalej. Napriek tomu však dvojica tvrdí, že sa od seba neodcudzili a ich manželstvo je stále v poriadku. Pozornému oku však neujde, že sa súčasný prezident Spojených štátov nespráva veľmi ukážkovo ani na verejných podujatiach - raz, keď nemal vypnutý mikrofón jej povedal, aby nešla po jeho boku ale za ním, na verejnosti jej podáva ruku akoby bola jeho obchodným priateľom a už sa mu dokonca aj stalo, že ju nechal v aute....

- Najčítanejšie -