Presunúť na hlavný obsah

Video: 3 dominantné trendy sezóny: Hravosť a extravagancia sú na prvom mieste

Móda

Tieto tri trendy budú predovšetkým milovať ženy s citom pre originalitu a s chuťou experimentovať.

Žltá jeseň

Práve táto farba dominuje jesennému obdobiu asi najviac. A to nie len v prírode. Žltá by nemala chýbať ani vo vašom šatníku počas nasledujúcej sezóny. I keď pochmúrne a sychravé počasie v mnohých vyvoláva chuť obliekať si skôr nenápadnejšie farby ako sivú, hnedú či čiernu, vy by ste to mali urobiť práve naopak. Zabodujte na plnej čiare žltým lookom. Pre niekoho môže práve žltá predstavovať veľkú výzvu. No i keď ide o výraznú farbu, netreba sa hneď vzdávať. Ak si neveríte, skúste zo začiatku klasiku, napríklad v podobe bielej košele. Žltú môže stlmiť aj hnedými doplnkami ako opaskom či čižmami. Výbornou voľbou je tiež kombinácia svetlo-žltej s bielo-modrou farbou. A ak sa farieb nebojíte vôbec, skúsiť ju môžete doplniť aj zelenou či červenou alebo modrou. 

Prečítajte si: VIDEO: Trend širokých ramien naberá na sile: Ako ho efektívne nosiť?

Zvieracie vzory

Ďalší odvážny prvok, ktorý vám zabezpečí pozornosť. Zvieracie vzory nie sú žiadnou novinkou. No teraz naberajú opäť na popularite, čo sme mohli vidieť na mnohých prehliadkach, ale rovnako tak na street style lookoch. Vyberajte akékoľvek vzory na akýchkoľvek kúskoch. V tomto prípade nemôžete urobiť krok vedľa. A ako nosiť jeden z top trendov sezóny si môžete pozrieť v priloženom videu. 

VIDEO: Zvieracie vzory dominujú jeseni

Pozrite si tiež: VIDEO: Letné šaty poslúžia aj pod trenčkot: Kombinácie, z ktorých vyčarujete perfektné stylingy bez toho, aby ste míňali

Výrazne čižmy

Zima sa pomaly, ale isto hlási o slovo, preto netreba zabúdať na dostatočne teplú obuv, ktorá nás zahreje, ale zároveň pomôže povzniesť náš outfit na iný level. V kurze sú totiž čižmy, ktoré sú rôznorodé a hlavne nie nudné! Bodujú stále tzv. "chunky boots", ktoré by mali byť mohutné a dostatočne výrazné. Dôležité sú aj detaily ako rôzne vybíjance a retiazky, ktoré nájdete dnes už na mnohých modeloch. A tento motorkársky look je trendy nielen na zimných čižmách, ale aj na prechodnej obuvi. Nemusíte byť fanatickým fanúšikom grunge štýlu. Siahnuť po podobných kúskoch môžete aj keď si dennodenne nerámujete oči čiernou ceruzkou. So správnym stylingom sú vhodné do práce aj na rande. 

Inšpirujte sa: Pánska vesta - váš nový spoločník: Ako nosiť tento trend?

- Najčítanejšie -