Presunúť na hlavný obsah

Konečne som so sebou spokojná: Ak si pripustíte tieto veci, dosiahnete tento stav oveľa skôr, tvrdí Chrissy Teigen

Zahraničné celebrity

Známa a obľúbená kráska, Chrissy Teigen si prešla aktuálne skutočne náročným obdobím. No aj napriek tomu, žije život o akom vždy snívala. Aj u nej to bol však bol proces vlastného prerodu osobnosti.

 

Musela som vnútrne dospieť, aby som sa milovala taká, aká som

Modelka Chrissy Teigen už dávno nie je len klasickou kráskou, ktorá predvádza módu. Odkedy je matkou dvoch detí, oveľa viac sa o svoje telo zaujíma aj po inej stránke. 

Aj keď je dokonalá postava pre ňu dôležitá, nedrží sa však striktne zaužívanej predstavy o ženskej kráse. Vie, že žena je krásna práve vtedy ak je šťastná. Ženské krivky sú však pre mužov ešte viac príťažlivejšie ako iba vychudnuté telo. Chrissy sa preto nebráni postave, ktorú získala vekom a po deťoch. 

"Samozrejme, že mi trvalo pochopiť to a neišlo to lusknutím prsta. Všetko je proces. Ja sama som žila v myšlienke, že len ak budem mať veľkosť XS, budem skutočne šťastná. A kým som pochopila, že je to nezmysel, to mi veru trvalo. No žena sa musí prijať taká aká je. Len ak sa naučíš milovať sama seba, môže to začať robiť aj svet. Tu funguje rovnováha viac ako pri čomkoľvek inom. Verte mi."

Navyše americká modelka, moderátorka a influencerka je známa svojou úprimnosťou a otvorenosťou. Na svojich sociálnych sieťach skutočne zdieľa reálny život a to ako sa cíti prezentuje aj svetu. Na nič sa nehrá. Rovnako sa podelila aj o bolesť, ktorú prežívali s manželom, keď pár dní dozadu prišli o svoje tretie vytúžené dieťatko. 

"Sme šokovaní z bolesti, ktorú sme nikdy predtým necítili. Napriek množstvu transfúzií sme nikdy neboli schopní zastaviť krvácanie. Jack– je mi tak veľmi ľúto, že prvé chvíle tvojho života sprevádzali toľké komplikácie a nedokázali sme ti dať domov, ktorý si potreboval na prežitie. Vždy ťa budeme ľubiť,“ napísala na svojej sociálnej sieti. 

To, že je Chrissy mimoriadne úprimná  dokázala aj týmto gestom. Podľa nej je totiž najmä v dnešnej dobe podstatné prezentovať nielen to krásne a dobré, čo sa ná v živote stane, ale aj opak. Bolesť totiž rovnako patrí k životu ako radosť a šťastie. 

Neprehliadnite: Z nevinného dievčatka sa stala silikónová modelka. Prečo sa Pamela Anderson rozhodla pre plastické operácie?

"Chcem aby ma ľudia vnímali takú aká som. Nepotrebujem niečo predstierať. Je pre mňa podstatné ukazovať realitu. To ako sa cítim, to aj vysielam do okolia. Tak to vníma aj moja rodina a napríklad aj chlapík, čo nám donesie pizzu."

"Všetko so všetkým súvisí. Ak by som ženám mala dať len jedinu radu, tak je to táto: Buďte samy sebou, milujte svoju dušu aj telo. Vtedy bude vesmír v rovnováhe. Len to musíte robiť nezištne a celým svojim ja."

Prečítajte si: Musela mu sľúbiť, že nikdy nepriberie. Melania získala manželstvom s Donaldom Trumpom bohatstvo, ocitla sa však v peklev

 

- Najčítanejšie -