Presunúť na hlavný obsah

Hádka, nadávky a opätok pritlačený na krku. Neuveríte, prečo sa Kendall a Kylie Jenner zo dňa na deň znenávideli

Zahraničné celebrity

Členky prominentného klanu Kardashian na rozdiel od svojich nevlastných sestier držali svoje súkromie v ústraní. Až do momentu, kým sa neodohrala hádka, ktorá ich ukázala v pravom svetle.

Aj keď si Kardashianky dokumentujú väčšinu svojho dňa kvôli televíznej šou The Keeping Up With the Kardashians, najmladšie členky klanu sa rozhodli urobiť opak. Na rozdiel od Kim, Kourtney či Khloé sa na kamerách objavujú len sporadicky. Obidve sú príliš zaneprázdnené vlastnými kariérami, ale aj súkromným životom - zatiaľ čo Kendall patrí medzi najobľúbenejšie a najlepšie svetové topmodelky, Kylie sa ako podnikateľka venuje biznisu s kozmetikou a v neposlednom rade svojej malej dcérke Stormi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kendall + Kylie (@kendallandkylie),

Prečítajte si: PRED a PO: Otec Kylie a Kendall Jenner bol kedysi sexsymbol. Ako svojej rodine odhalil, že sa chce zmeniť na ženu?

To sa však zmenilo len pred pár dňami, kedy sa rodina Kardashian vybrala na spoločný výlet do Kalifornie, konkrétne do Palm Springs. „Super, že príde aj Kylie, väčšinou sa týchto spoločných rodinných výletov nezúčastňuje,'' potešila sa Kendall na kameru. Jej názor sa však už o pár minút dramaticky zmenil po tom, ako videla, že jej mladšia sestra má na sebe outfit Kourtney. Ten si totiž chcela požičať aj ona, a tak Kylie okamžite konrontovala. Tá jej však povedala, že nič iné slávnostné tu nemá, a tak sa s tým Kendall jednoducho musí zmieriť. Nezmierila. 

„Každý sa Kylie klania a nechá ju nosiť čo si len praje,'' neskrývala svoj hnev na kameru. „Zruinovala mi celý večer,'' sťažovala sa ďalej topmodelka. Napriek tomu sa však rozhodla ísť s Kylie spoločným autom. Dôvodom bolo aj to, že sa zvyšok rodiny vracial do spoločnej vily, zatiaľ čo ona plánovala ísť do svojho domu, kde ju mal šofér mladšej sestry odviezť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

Dráma v aute

Skutočná scéna sa však odohrala mimo kamier. Vďaka tomu, že okolo zvyšných sestier neustále pobehujú kameramani, sa ju však podarilo verne zachytiť. 

„Jose, zastav, potrebujem ísť na toalety,'' povedala svojmu šoférovi Kylie. Na to sa jej Kendall opýtala, či mu môže dať svoju adresu, aby ju hodil domov. „Nie, nehodíme ťa domov. Čo si myslíš, že toto je?'' okamžite zamietla najmladšia Jennerka s tým, že sestru v žiadnom prípade nenechá zaviesť domov. V tom sa ozval aj priateľ ich mamy, ktorý sa s dievčatami nachádzal v aute. Bez mihnutia oka navrhol, aby Kendall zastavili a našla cestu domov sama. Kylie sa tento nápad evidentne zapáčil - a práve to bol moment, keď modelke praskli nervy. Keď však na mladšiu sestru zvýšila hlas, neostalo to len pri slovách. Z telefonickej nahrávky bol počuť krik, keď sa sestry začali fackovať a biť, Kylie dokonca pritlačila svoj opätok na krk sestre. Pri prvej tankovacej stanici nechala zastaviť auto s tým, že Kendall má okamžite odísť. 

Neprehliadnite: Premeny najmladšej Karadshianky: Hoci sama plastiky popiera, fotky hovoria opak

To už bola na ceste za ohrdnutou sestrou zvyšná časť rodiny. „Nikdy už s Kylie neprehovorím,'' povedala so slzami v očiach ako prvé Kendall a následne sestrám a mame opísala, čo všetko sa v aute udialo. „Fakt, že sa ku mne takto správala moja vlastná krv je hrozné,'' priznala sestrám ďalej. V tom momente však Kim pípla smska. „Viete, že som predsa pri zmysloch,'' napísala v nej Kylie celej rodine. 

- Najčítanejšie -